Osvita.ua Блоги Іванна Кобернік: відеокамери в школі
Іванна Кобернік: відеокамери в школі

Дорогі вчителі, обговорювати можна, і потрібно, все. Не сприймайте все одразу на свій особистий рахунок

Іванна Кобернік: відеокамери в школі

Автор: Іванна Коберник, громадський активіст, журналіст.

Відеокамери в школі — я в шоці, дорога редакція. @Оксана Макаренко сходила на ефір, я написала попередній пост і пішла собі працювати, а тут таке на цілий день... Батьки і вчителі з заточеними самурайськими мечами... Знаєте, скажу вам щось дуже особисте: буває, закручуся цілий день і не приготую вчасно вечерю. Приходить чоловік, він ще нічого не сказав і навіть не скаже, бо знає, що була на роботі, але я, відчуваючи закладену мамами-бабусями вину, на будь-яку його фразу готова відповісти: «ти мене не поважаєш?!!».

Вибачте, але саме так поводять себе ті вчителі, що репетують «та як ви до такого додумались?» І це посилює прірву між батьками і вчителями. прірву недовіри, яка і так дуже небезпечна. Дорогі вчителі, обговорювати можна, і потрібно, все. Не сприймайте все одразу на свій особистий рахунок, бо такою реакцією ви тільки посилюєте нашу впевненість, що камери необхідні і за них треба боротися.

Ще зранку сьогодні я так не думала. А до випадку в 15-їй школі навіть не задумувалась. Але істеричні образи декого з вас мене дуже занепокоїли — що ж ви робите з дітьми на уроках, що вас так лякають камери?

ПС: проаналізувала свій сьогоднішній робочий день — нічого цікавого для запису, рутинна скукотіща…

ППС: винесу сюди коментар Тимофей Милованов: «Не нужно придумывать про доверие. Я преподаю в США и на некоторых курсах каждая лекция пишется. И никто не пищит про отсутствие доверия».

Оригінал

Освіта.ua
02.02.2016


Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
арго
так треба ставить камери кругом. а найбільше в кабінеті міністрів, прокуратурі, судах та інших теплих містечках. чому ж тільки в школі?
Просто читач
рутинна скукотіща… Достойна фраза.А попередні ВИСЛОВИ? ..."я в шоці, дорога редакція","сходила на ефір","вчителі, що репетують".Достойні висловлювання,шановний громадський активісте.
Вчитель
Для Просто читач: Та як мають працювати вчителі знають краще за всіх.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Розвиток дитини

Дякую,
не показуйте мені це!