Популярні блоги
І. Редько: про ненормовану розумову роботу школярів Когнітивний дисонанс на фоні любові до своєї країни і бажання жити, вчитись і розвиватись саме тут
Віктор Мисан: про що думають українські учителі У школах – повний розгул «демократії» та «академічної свободи», що зверху, що знизу
Т. Єфімова: коли зникне зі шкіл совдепія з подарунками? Коли зникне зі шкіл совдепія разом з подарунками, підлабузництвом і нікому не потрібними активностями?
Н. Борисенко: чарівна паличка й валеріана для вчителя Учителі просто вигорають, і в них не вистачає життєвих сил дати дітям все те, що вони могли б
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віктор Громовий
Ми звикли зосереджувати свої зусилля на абсолютно другорядних речах. Уся енергія паровозу і надалі йтиме в свисток, якщо ми не здолаємо конкурсоманію в шкільній освіті. Думка вчителя з цього приводу: «За всілякими конкурсами часто не вистачає часу на основну роботу школи — вчити й виховувати. Як не агітбригади, то ЮІР, «Котигорошко», туристи, пожежники... На всі ці «свистопляски» треба направити команди учнів. От і виходить, що уроків у 9-10 класі майже немає. Після уроків на репетицію не збереш: учні просто тікають, як щури з тонучого корабля. Та й учителі з мізерною зарплатою не дуже рвуться «витягувати» за рахунок свого вільного часу якусь «контору» з продукування конкурсів. От і репетируємо на уроках».
совесть
Для Віктор Громовий: Поки вчителю ВИГІДНО займатися РЕПЕТИТОРСТВОМ (оскільки ЗП мізерна, належного контролю наданих вчителем знань немає), а не викладатися на уроках - будуть процвітати різні КОНКУРСИ, тощо... Завжди можна звалити провину на другорядну напівобов’язкову метушню й ПИСАНИНУ... Гідна ЗП вчителю на контракті 5 років, незалежний від школи контроль якості знань учнів, відмова видавати атестат про середню освіту за результатами ДПА=ЗНО (з можливістю перескласти екзамени протягом 5 років)... І від зайвих конкурсів ПІД ЧАС чи замість навчання й духу не залишиться...
И М Е Н Н О
Для совесть: ИМЕННО ТАК. Сюда же - соответственно возрасту и физиологии ребёнка ПРОГРАММА (так,как к этому пришли в союзе)
и вообще
Для Віктор Громовий: нет денег ни на что? Так создать НОРМАЛЬНЫЕ программы, организовать НЕЗАВИСИМУЮ проверку знаний детей и НИКОГО НЕ ГНОБИТЬ по поводу низких знаний его учеников.Сделать ЭТО и посмотреть года два. Неужели так сложно понять???
Коментувати
Татьяна Данелян
Чому не можна створити інтернет ресурс, де можна прочитати про конкурси, умови. Зная, своїх учнів, можливості- обираємо і працюємо. До речі, такий сайт був, алпе за нерентабельності- закрили. Там були умови всіх конкурсів, фестивалів, конференцій, грантів для учнів, батьків, вчителів. Дуже зручно
Родион
А почему вежливо умолчали о платных зоопарковых конкурсах? Кого подпитывают эти конкурсы? Т-с-с-с...
Тому що
Для Родион: кожен учитель отримує частку від грошей, які збирає з дітей, більше отримують ті яким гроші стікаються від вчителів, а далі повноподна річка несе кошти до дядь і тьоть міністерства, які неофіційно проштовхують і лобіюють ці конкурси в освіті. Хто ж сам собі буде утинати заробіток?
Родион
Для Тому що: Если уж и собираете деньги на эти звериные конкурсы - не марайте руки и не берите себе ничего. То есть пусть сдают на 1-2 гривны меньше. Объясните это детям, коллегам и родителям. Так делают мои многие знакомые учителя. А наверху пусть жрут. Честь важнее каких-то нескольких десяток.
Ego
Для Тому що: От не треба про доходи учителя від "зоопарків". Після того, як учитель перерахує потрібну суму на певний р/р, а за переведення коштів у банку теж гроші беруть і часто немалі гроші (колись за переведення 1 (ОДНІЄЇ) гривні довелось сплатити ДЕСЯТЬ!!!), то в кращому разі вчителю залишиться які-небудь 23 копійки, які і собі не візьмеш, і дітям не роздаси, але найчастіше доводиться доплачувати за переведення свої власні кошти. Так що не пишіть, чого не знаєте.
Коментувати
завуч
А додайте до цього ще участь в благодійних акція по збору грошей чи чого-небуть ще. Теж участь добровільно- примусова
ййййй
Для завуч: Не знаю что там у вас в голове, но, как мне кажется, именно администрации школ являются самым первым тормозом в процессе организации Всеукраинской забастовки учителей которая бы поставила вопрос ребром и заставила пересмотреть некоторые моменты отношения к учителям. Собственно виноватые в обилии конкурсов каждый раз смотрят на вас когда вы сотрите в зеркало.
Коментувати
gut
Все так и есть. Есть же и у нас честные, разумные люди. Описано автором все как и есть в школе. Почему раньше не выражали свое мнение, ведь правду озвучить - мало кому хочется и смелости хватает. "все конкурсы вывешивать на отдельный сайт Министерства и пусть учителя или учебные заведения сами решают брать участие в них или нет" - только так можно проверить владение ИКТ руководством школы и уровень участия, знаний и интеллекта учителей, да учнив. Хорошие советы предлагаете и описали истинную картину жизни школы.
ПЯТАЧОК
А у нас недавно был конкурс во время карантина - собери снегоуборочные лопаты. сфотографируй кучи снега, и пришли в районо. Не дай боже не выполнить это ЦУ!
Татьяна Данелян
Для ПЯТАЧОК: маразм крепчает
Альбина
Долой районо! Конкурсов станет в 2 раза меньше)))).
не Альбина
Для Альбина: Долой школы !!!! Конкурсов вообще не будет !!!!
Коментувати