Osvita.ua Блоги Іванна Коберник: байдужість — головний гріх чиновників
Іванна Коберник: байдужість — головний гріх чиновників

Можна пробачити помилки, недостатність коштів, але не байдужість до дітей

Іванна Коберник: байдужість — головний гріх чиновників

Автор: Іванна Коберник, громадський активіст, журналіст

«Це не наші проблеми — занотуйте собі, хто не зрозумів», — директор Інституту змісту освіти Вяткіна відповідає на запитання журналістів про те, що підручників в школах досі нема.

«Так, деякі підручники не надруковані і не будуть надруковані, подивіться на слайд», — на слайді вказано, що надруковано ВСЕ, що було передбачено за кошти держбюджету. І ще раз — очевидно, для тих, хто не занотував: «Державне замовлення вважається виконаним, коли підручники відправлені в області. Решта — не наша проблема».

Байдужість до дітей — ось головний гріх чиновників від освіти. Можна пробачити помилки, недостатність бюджетних коштів, неповороткість бюрократичних процедур, але коли я чую «це не наша проблема, занотуйте, хто не зрозумів», то розумію: допоки люди з такою психологією при посадах — все безнадійно щодо системних змін. Тільки індивідуальний план спасіння власних дітей. (http://pedpresa.ua/147510-online.html)

Питають, а як правильно мала б реагувати директор? Сказати, що «ми постійно знаходимося в контакті з обласними управліннями освіти, моніторимо, в чому проблема доставки, інформуємо МОН про ці проблеми і надаємо пропозиції як їх вирішити. Ми приносимо вибачення за те, що діти понад півроку займаються без підручників, ми опублікуємо на сайті відомості які підручники не друкуються і чим їх можна замінити. Наші фахівці працюють над тим, щоб дати вчителям інформацію про безкоштовні он-лайн ресурси, де вони можуть взяти сучасні матеріали для уроків — ми ж Інститут модернізації змісту освіти». Але для цього треба не бути байдужим до дітей і вчителів...

Оригінал

Освіта.ua
20.01.2016


Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталья
"Байдужість"- это ещё мягко сказано. Я знаю историю, где чиновники с директорами школы и отдельными учителями, не обращая внимания на детские слёзы и стремления мамы наладить отношения в течении пяти лет прессинговали и подвергали репрессиям эту семью. Только потому, что дети выделились из общего коллектива на фоне высоких показателей знаний и выполнения правил внутреннего порядка в школе. Бесчинство чиновников и администрации школы способом обмана заставили оправдываться маму и совершать ошибки, довели ситуацию до абсурда. У мамы на руках имеется апеляційна скарга задовільна і скасування притягнення до адміністративної відповідальності за ст.184 ч.КпАП України справа №33-785/830/2015. Если заинтересуетесь отвечу на вопросы, так как информация очень сжатая. Спасибо что прочитали.
старые учебники и используются
это для не физкульт.Мы всегда так делали. Руководство необходимо для экстренных ситуаций.Всё же остальное вполне способны решить обычные учителя со своими библиотекарями.Мне и желаемые учебники библиотекарь нашла по другим школам,просто потому что Я считаю их лучшими. Проблем НЕ вижу никаких.
не физкульт Шаталов
Ждут и не работают? А за что з/п получают? "Ожидальщики", чем старые учебники плохи, сколько посписывали, а гроши эти где? Вам удобны карантины, ожидания чегось. Працуйте, диктуйте, пошевеливайтесь методисты-информацийнотехнологи, высококатегориийные спецы. Вверх показывать нет смысла, если в школе сопим и молчим дирам, замам, руководителям шмо, рмо - требуйте от них вернуть списанное, оно не хуже.
Мама
Слово "байдужість" сміло можна замінити на слово "ненависть до наших дітей".
м
Байдужість , тотальна безвідповідальність і безкарність високопосадовців-головні причини того ,як вирішуються проблеми на місцях,
з села
Для Іванна Коберник: Я давно слідкую за вашими дописами. Ви завжди піднімаєте дуже важливі для освіти теми. А тема підручників, взагалі, дуже болюча. Залишилось всього 4 місяці, а їх і досі, навіть на горизонті не видно. Наприклад, в нашій школі батьки їх купили ще на початку жовтня. А весь вересень пробували працювати з елктронними версіями. Дітям це дуже важко. Я думаю, що , мабуть, коли будуть такі школи, як наша, то підручників нам не бачити від держави ще довго.
tet
Для з села.:А на учнях, які зараз навчаються у 7 класі проводять досліди. Підручників немає, зате буде ЗНО.
Коментувати
N.
Я і вчитель, і мати. Не знаю, що робити: чи купувати підручники, чи ще чекати? Ніхто нічого не говорить. Ну так не можна. Чесно кажучи, не маю за що їх придбати. Це ж протизаконно. Порадьте, що ж робити.
родителям
Для N.: Узнайте "Темы" у учителя, возьмите Учебник ЛЮБого "АВТОРА" и изучайте ТЕМЫ. Цель изучения Предмета, любого, ЗНАНИЕ темы, а не "АВТОРСТВО" ПІДРУЧНИКА. Нас давно "водят за нос" привязывая к ОПРЕДЕЛЕННОМУ автору учебника, который имеет гонорар от этого. Будьте умнее.
Коментувати
совесть
Для іванна Коберник: Чим вищого рангу чиновник, тим більше він байдужий до проблем тих, хто десь далеко знизу... Інакші не приживаються в цьому ланцюжку. Проблем багато, а інструментів їх вирішення мало. Ви ж самі це розумієте. От КАЗКАРІ й керують. Казки подобаються людям, бо завжди гарно закінчуються. Але реальне життя - не казка! А ми ТАК ВІРИМО в КАЗКИ, що час КАЗКАРІВ продовжується... Головне впевнено говорити про СВІТЛЕ МАЙБУТНЄ...

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Розвиток дитини

Дякую,
не показуйте мені це!