Популярні блоги
І. Лікарчук: педагогам шкіл не повинні урізати зарплату Чому скорочення бюджетних видатків у освіті потрібно робити за рахунок тих, хто проводить уроки?
Тамара Горіха Зерня: ми втратимо багато абітурієнтів Держава б мала зараз максимально спростити умови вступу і розширити державне замовлення
О. Істер: спрощена процедура ЗНО вимагає корекції Пропозиція «випускники складатимуть мультипредметний онлайн-тест» вимагає корекції
І. Лікарчук: українська система ЗНО стала на шлях стагнації Врятувати систему ЗНО від краху чи зникнення зможуть лише нові команда та технології
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вчитель англійської
Згодна з паном Співаковським, от нажаль тільки шановний пане, не бажають нам платити за результати. Готувала, готувала дітей, посіли у районі призові місця, сподівалась хоч на якусь то, но премію напередодні нового року, а місцеві органи влади кажуть - дзузьки вам панночко вчителько- немае коштів. То нащо напинатися, коли немає а ніякого стимулу? Доречі викладаю англійську у звичайній сільсікій школі, то може пан Співаковський допоможе у вирішенні питання?
Натэл
Если говорить про результат, то в пресловутое сталинское время от наших "урядовцев" всех созывов в течение 25 лет уже никого не осталось бы за такие результаты: машиностроения нет, химической промышленности нет, флота нет. В стране было все и ничего не осталось. (После гражданской войны за пять лет было построено 10000 тысяч предприятий. После войны с фашистами все было восстановлено нашими дедами и родителями.) Это так поработали наши "успешные "менеджеры, разворовавшие все, что можно, и которые сейчас добивают образование. И они же теперь дают "рекомендации"... Трудовой народ в заднице, а они рассуждают про какие-то реформы. Да за такие реформы ... О чем мы рассуждаем?
Окси
Якось же треба аргументувати закриття сільських шкіл. Вчитель же "дурний".Чому низькі результати в частини дітей? А тому , що вони підробляють, щоб якось допомогти сім’ї , щоб вижити і не ходити голодними. А те, що книжок для 4 та 7 класу досі нема, то нікого не цікавить?
Teach
Надоїло вже щось доказувати "теоретикам", які жодного дня не працювали в школі. Повністю згоден із коментарем автора "вчитель". А п. Співаковському раджу попрацювати в сільській школі та впровадити свої теорії на практиці. Може "Заслуженого" дадуть :)
вчитель
Щоб поліпшити рівень освіти потрібно : 1) Прибрати пихатих і абсолютно некомпетентних чинуш з різноманітних управлінь і відділів, які заважають вчителю працювати і завалюють школи непотрібними заходами і звітами. 2) зазначити, що в дітей і батьків є не лише права, а і обов’язки, невиконання яких карається штрафами 3) ввести службу приставів у школі для утихомирення абсолютно неадекватних осіб 4) вчасно забезпечувати школи АДЕКВАТНИМИ І ГРАМОТНО СКЛАДЕНИМИ посібниками ОДНОГО автора ( а не 10 халтурно написаних підручників з кожного предмета, мета яких НЕ допустити розуміння дітьми матеріалу) і програмами, що відповідають віковому рівню розвитку 5) прибрати систему "золотих медалей", під які малюються потрібні результати під тиском директорів, яким занесли кабана. І діти, знаючи про це, в старших класах не напружуються зовсім 6) теоретикам, нарешті, зрозуміти, що не всі діти здібні до всіх предметів 7) звичайно, збільшити оплату праці вчителя 8) ділити на групи з ін. мов від 20 учнів.
Світлана
Все вірно, ще один пункт: забезпечити не так підручниками (в крайньому випадку по конспектах піду), а НОРМАЛЬНИМИ ПРОГРАМАМИ. Бо хімію зараз нормально викладати просто неможливо. Вивчити все і трошки більше за один урок в тиждень у 10 класі - це з роду фантастики. І я не дам ніяких нормальних результатів навіть якщо розіб’юсь в блинчик на уроці.
дотично
Для вчитель: Єдиний інтелігентний коментар з конкретними пропозиціями. Підтримую Ваші ідеї. Разом з плакатами і тематичними днями "Знай свої права, дитино" друкувати плакати "Твої обов’язки, учень!". І щодо батьків те саме - обов’язок виховати у СВОЄЇ дитини повагу до школи і старших, контролювати поведінку СВОГО чада, вимагати від неї виконання завдань, мотивувати зі своєї сторони до навчання. І великими літерами у батьківський куточок. Служба приставів конче потрібна для захисту вчителя від наглих, невихованих, неадекватних "діточок". Щоб після двох попереджень вчитель міг легально здати хама, який зриває урок чи ображає, приставу, а той хай розбирається з батьками, адміністрацією, поліцією і т.д. Без наслідків для вчителя. Всі заходи перекласти на спец.особу (психолог, соц.педагог, заступник по виховній частині, педагог-організатор, бібліотекар), відділивши навчальний процес (учитель) від позакласного розвитку.
Коментувати
Берклі
Хочете результату - відміність непотрібну звітність і з десятки непотрібних конкурсів. Дайте учителю вільно праціювати!!!
Берклі
Всі оцінки позитивні. Держава не робить жодних дій для спонукання учня вчитися. Навіщо Україні "результативні" учнів? Для того, щоб стати чиновником, депутатом, прокурором, суддею, ментом... потрібні не знання, а бабло...
Олекса Позняк
Для Берклі: +!!!!!!!!!!!!!!!!!
Коментувати
Lena
Людино добра, спустися на грішну українську землю. Подивись, яка зараз українська школа. Гола, боса, голодна. Крейда й та не завжди є. Матеріальна база -0. Програми, підручники- нашвидкоруч склепаніий непотріб. Нещасних допотопних компютерів в розрахунку на школу 1 на 52 учні (працюючих). А винний в тебе ненавчений вчитель?
Сергей Лимонов
Вчителю який не знає як оплатити послуги ЖКХ і ще й прокормити родину(бажано б)-не до кейсів і soft skilling! Soft killing -ось вірне слово для визначення політики держави до простих освятян! So, come back to reality, mister Spivakovsky!
Сергей Лимонов
Коуч- ессістент-коуессістен-Грановський! Ти коли в останній раз був в селі за 100 км від КИЄВА???Люди животіють там- виживають у фізіологічному сенсі слова! Алльо! Ще один "Марсіанин Манілов " з планети Марс!
inoe
Для Сергей Лимонов:" КОУЧ", т.е. ТРЕНЕР. Ввернул анг. слово, но не знает, что "РЕПЕТИТОР" - тот же тренер. Боже мий, о цэ артыст
Коментувати
Олекса Позняк
Полкласа приходят обкуренные и учитель давай результат.Развратили ученика вседозволенностью и попробуй организовать на учёбу.Да , в лицее есть у меня результат, потому что мамы там не работают и у них одна задача- привезти - отвезти и следить чтоб дитё училось. А в обычной городской школе с 35 ю учениками где если каждый слово скажет шум как на вокзале??????Где родители пашут за копейку с утра до ночи не видя своих детей?Знаю я этого выскочку. Да, сумел багатеньких потрясти на хорошее образование. А бедным но умным что делать? Был у меня 2 года назад очень талантливый математик - пошёл водилой - без отца, мать уборщица, сестрёка младшая...
inoe
Для Олекса Позняк: Полкласа приходят обкуренные и учитель давай результат. И давно уже такэ. Правду озвучили. Давно об этом говорю админу, мне в ответ, что не правда. У админа дети таки ж, у кого-то сидел, у кого-то полегче, но не выучили своих. До службы в армии Украины не дошли. Вот такое "квадратно-гнездовое" оседлание кресла. Родителей жаль, недалекие, бо думают лишь о баллах и терпят.
Коментувати
Рики
И опять комментарий неадекватного в вопросах образования человека! Как же задолбало это дилетантское мышление однобитных дегенератов про высокие материи!!!!
Владимир
Якщо я скажу, що автор, напевно, ніколи в житті не мав справу з звичайним середнім (по успішності) класом... Для того, щоб отримати гарних вчителів, потрібно заборонити в країна викладання в педвузах педагогіки та методики в тому форматі, в якому вони зараз є.
Ego
Легко рассуждать о конечном результате работы учителя если основать элитный лицей и обучать в нем отобранный по умственным способностям контингент учащихся. Господин Спиваковский, добро пожаловать в ОБЫЧНУЮ, не элитную среднюю школу. И вот через пару лет Вашей работы мы посмотрим на ее результаты. Тогда и поговорим о том, по каким критериям оценивать работу учителя.
Натэл
Одну задачу забыл добавить: КОГО учить, то есть не мешало бы определить критерии умственных способностей учеников,усидчивости, трудолюбия, контроля со стороны родителей за выполнением д/ З , потом всех этих чад поделить на группы и " выдавать" этот " живой материал" для работы в разноуровневых школах с прогнозируемым результатом. Спиваковский, может и крутой бизнесмен, но более дебильного предложения еще не звучало. Я бы ему подкинула группу деток, чтобы он показал результат...
про детей
Для Натэл: если поделить детей по умственным способностям, то детям тоже надо дать право выбирать учителей и предметы, а то тянут бедные дети по15-16! предметов, из которых пригодится в жизни 4-5 не больше(остальные знания по необходимости возьмут из интернета).Так еще и родители(тоже получая зарплату не больше учительской) после работы учить с детьми уроки.Спрашивается, зачем такая школа, бремя для родителей и детей. Только чтобы трудоустроить учителей?Ценой здоровья детей , финансового бремени для родителей и отсутствия необходимых актуальных знаний для жизни.
Натэл
Насчет количества предметов не спорю: убрала бы часть без сожаления. Действительно, 7-8 уроков - это много. Но зато в школе пятидневка. На шестидневке меньше уроков в день, но один выходной. Ну, а насчет занятий родителей с детьми... А как без этого? Немногие дети учатся сами, схватывают все на лету и внимательнейшим образом слушают учителя и добросовестно работают на уроке. Не у всех так получается в силу разных причин. Сидят на уроке и ждут звонка. Приходится заниматься дополнительно. Не все родители и могут помочь в учебе, тоже в силу разных причин, а иногда и не хотят. Бремя для родителей? Домашнее обучение или дистанционное - лучший выход, вот новый закон примут- и сиди дома, учись, без проблем. Насчет выбора предметов и учителей весьма спорный вопрос.
Коментувати
Alla Mikhatska
Прикро, але зникає з освітніх законопроектів поняття виховання. Не можна вимірювати душу дитини кількістю балів. Духовні уроки вчителя можуть спрацювати через роки, навіть у дорослому віці. Як це вимірювати? Трієчник може бути благородною дюдиною, а відмінник злодієм. Духовність має бути на першому місці.
??
Для Alla Mikhatska: То можливо ви мали на увазі «порядність»?
Коментувати
Олександр Зозуля
Щоб обговорювати такі питання, потрібно добре вникнути у тему. Професія вчителя як і його робота відрізняється від інших, хоч би тим, що результат своєї праці вчитель може побачити через роки. А несправедлива і недооцінена його робота в момент навчання призведе і ПРИЗВОДИТЬ до плачевних результатів. Я хотів би почути автора як він збирається оцінювати роботу вчителя початкової, або ж вчителя середньої ланки школи, який працює над "прищепленням" знань з предмету відстаючим учням, чи вчителю, який тільки но прийшов до школи.... Так , варіативність в оплаті праці потрібна, і її повинен, на жаль, виконувати керівник. (це я пишу так, тому що наша школа до цього ще не готова) В Україні є люди які знають, хочуть змінити систему, але їх не чують. Це люди з досвідом, люди - практики. Ось їх би почули !
Ангелина Иванова Старикова
И снова о том, как бы найти виноватого, в том, что дети плохо учатся. А кто виноват - учитель... Не государство, что не может обеспечить условия работы ни для учителя, ни для ученика, научить можно того, кто хочет, а всех остальных нужно заставлять, а "насильно мил не будешь". Насилие вызывает только агрессию. Так кому сначала нужно образование? А ответ держит только один учитель, который не имеет никаких прав только обязанности. И сам на сам и с родителями и с администрацией, да и от ученика тоже можно ожидать всего .... Вот так и живем...
Читач
У цій країні всі знають як вчити дітей, лікувати хворих і як тренувати футбольну збірну...
Олександр
Співаковський вважає, що діти - це однакові шматки матеріалу, з якого ліплять продукт (якісний або бракований). Вони різні: у багатих і бідних, в селах і містах, в благополучних і неблагополучних родинах, із своїм характером, темпераментом і здібностями, мотивованістю дітей і їх батьків... Хочете зробити освітянську реформу, просто один раз прислухайтеся до вчителів на самому низькому рівні. Вони вам підкажуть якими мають бути підручники, скільки років (11-12) вчитися, що вчити, як вчити, кого вчити. Хочете отримати ще гіршу освіту, зверніться до бізнесменів і депутатів.
дотично
Для Олександр: а хіба не питають? "Підручники". Електронний репозитарій підручників. Скільки сил вбухано, а результат? слова вчительки: "а нащо туди заходити, ми до попередніх прилаштувалися". Це ж треба напрягатися, реєструватися, скачувати, знайомитися з варіантами, обдумувати, аналізувати, висловлюватися. "Що вчити". Сходинки до інформатики - розробили програму, підручники, додатковий зошит, надрукували, додали маленьким ще один урок. В результаті на уроці грають у комп’ютерні ігри. Що робить вчитель? Таким чином дає дітям "цифрову освіту"? "Як вчити". Видання передового досвіду - матеріалів конкурсу "Вчитель року" лежить мертвим грузом у видавництві. Бо не треба це вчителям, нецікаво. Їм нічого не треба. Жодного коментаря під засадничими статтями про реформи, методику, програми, концепції. Є винятки, але їх одиниці на сотні.
Коментувати