Osvita.ua Бізнес-освіта Новини бізнес-освіти В Україні стартує проект із впровадження ефективної системи навчання бізнес-школи SIC MBA
В Україні стартує проект із впровадження ефективної системи навчання бізнес-школи SIC MBA

Marketing Studio FreshLook та SIC MBA об'єднують свої зусилля для реалізації міжнародної програми бізнес-освіти E-Learning MBA

В Україні стартує проект із впровадження ефективної системи навчання бізнес-школи SIC MBA

Унікальна методика бізнес-школи MBA від бізнес-тренера Колумбійського університету в Нью-Йорку Валуйскова Олега Станіславовича визнана у всьому світі.

В ході work shop слухачі зможуть ознайомитися на практиці, як позиціонувати функціональну діяльність топ-менеджерів в комплексах стратегічного менеджменту підприємства.

На прикладах бізнес-ситуацій слухачі мають колективно сформувати варіанти функціональної діяльності керівника для підприємств у сфері B2B і B2C.

"Суттєвими перевагами програми є її суто практична спрямованість, навчання за міжнародними стандартами, в результаті чого слухачі отримують не тільки практичні навички та управлінські компетенції, але й повноцінний міжнародний диплом MBA з британською печаткою, зареєстрований в реєстрі SIC, що визнається в усьому світі", - розповідає кандидат економічних наук, директор дистанційної програми MBA SIC Тетяна Ревуцька.

Програма передбачає можливість стажування в іноземних компаніях. Слухач може вибрати ті компанії, які його цікавлять, у Великій Британії, Європі чи Америці.

У світі методика бізнес-школи MBA існує вже давно, завдяки Marketing Studio FreshLook вона буде реалізована і в Україні.

Довідка: Бізнес-школа MBA, сертифікована SIC (System of International Certification), об'єднує міжнародний стандарт MBA та апробовані кейси від практиків в бізнесі в унікальному форматі speech-working. У всьому світі налічується більше п'ятдесяти представництв SIC. Міжнародний диплом МВА видається англійською мовою з британською печаткою та реєструється в реєстрі SIC (www.sicmba.com).

Marketing Studio FreshLook - соціально-відповідальна компанія, що забезпечує інформаційну підтримку та популяризацію програми бізнес-освіти E-Learning MBA (www.freshlook.in.ua).

Освіта.ua
25.06.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!