Osvita.ua Бізнес-освіта Новини бізнес-освіти У МІМ-Київ відбувся воркшоп Марка Кукушкіна
У МІМ-Київ відбувся воркшоп Марка Кукушкіна

У Бізнес-школі МІМ-Київ пройшов воркшоп на тему інтегрального лідерства

У МІМ-Київ відбувся воркшоп Марка Кукушкіна

Ідею цілісного підходу до розвитку себе та компанії учасники заходу в МІМ-Київ обговорювали з Марком Кукушкіним – відомим бізнес-консультантом у сфері організаційного розвитку та лідерства. Партнером заходу виступила компанія CBS.

У рамках воркшопу учасники дізнались про нову філософію бізнесу, що базується на роботі з цінностями суспільства. А також про еволюцію форм лідерства та про особливості інтегрального підходу до нього.

На початку зустрічі спікер розповів про «Маркетинг 3.0» – одну з еволюційних концепцій Філіпа Котлера. Згідно з нею, донедавна те, що було добре для бізнесу, автоматично вважалося добрим для суспільства. Та, на думку спікера, сьогодні відбулася зміна парадигми: що добре для суспільства – добре й для бізнесу.

Поряд з новими «екологічними» підходами до розвитку бізнесу з’являється новий тип лідера. За словами Марка Кукушкіна, інтегральний лідер – той, хто вміє: ставити перед собою виклики та мрії, розуміти важливість  локальних справ, використовувати різні «швидкості» в роботі й особистісному розвитку, користуватися практиками смиренності, чесно переживати кризу росту постійно інтегрувати в собі різні концепції.

На думку Марка Кукушкіна, інтегральний шлях – це шлях поглиблення себе, рух до власної цілісності. А від власної цілісності – до цілісності організації. Тож спікер познайомив учасників із «моделлю інтегрального», що дозволяє всеохопно та цілісно дивитись на всі процеси в організації. Після чого МІМівці та гості потренувались використовувати цей новий робочий інструмент.

Наприкінці зустрічі спікер зауважив, що час одиноких лідерів-вожаків уже минув. І головне завдання інтегрованого лідера – навчитися щодня внутрішньо приймати ще одну картинку реальності. І ніколи не зупинятися на шляху до вершини. Адже дорогу осилить лиш той, хто йде.

Освіта.ua
08.06.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!