Osvita.ua Бізнес-освіта Новини бізнес-освіти МІБ провів виїзну сесію групи Executive MBA в Одесі
МІБ провів виїзну сесію групи Executive MBA в Одесі

З 16 по 20 травня 2012 р. для слухачів програми Executive MBA другого року навчання МІБ був організований виїзний навчальний модуль в м. Одеса

МІБ провів виїзну сесію групи Executive MBA в Одесі

Під час модуля, слухачі МІБ вивчали курс «Стратегічний Маркетинг» (викладач - професор маркетингу, к.е.н., Писаренко Наталія Леонідівна) та курс «Ризик-Менеджмент» (викладач - професор фінансів, д.т.н., Савчук Володимир Павлович).

Відповідно до програми, слухачам Executive MBА була надана можливість відвідати два підприємства - «Одеський Коровай» і «Левада» та ознайомиться з операційними бізнес-процесами підприємств, дізнатися історію створення і розвитку компаній, продегустувати продукцію.

Слухачі ЕМВА зустрілися з керівництвом підприємств Турчанською Світланою Валеріївною, Головою Правління ПАТ «Одеський Коровай» і Волковим Валерієм Івановичем, керуючим власником компанії «Левада».

Під час зустрічей з топ-менеджментом компаній, слухачі отримали інформацію про ситуації на ринках, про стратегічні плани компаній, мали можливості поставити питання і отримати компетентні відповіді.

Вільний час після занять було присвячено соціалізації групи, чому сприяли відмінні одеські ресторани.

Освіта.ua
28.05.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!