Osvita.ua Бізнес-освіта Новини бізнес-освіти АССА наголошує на ключовій ролі бухгалтерської професії в економічному розвитку
АССА наголошує на ключовій ролі бухгалтерської професії в економічному розвитку

22 квітня в Катарі відбулася тринадцята сесія Конференції ООН з торгівлі та розвитку, в рамках якої Міжурядова робоча група експертів з міжнародних стандартів обліку і звітності (ISAR) провела захід, присвячений ролі бухгалтерської професії

АССА наголошує на ключовій ролі бухгалтерської професії в економічному розвитку

У цьому заході також взяв участь віце-президент Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА) Мартін Тернер. Віце-президент АССА розповів про ключову роль бухгалтерського обліку, фінансової звітності та аудиту найвищої якості в покращенні економічних показників по всьому світові.

Під час свого виступу Мартін Тернер звернув увагу на важливість нарощування потенціалу в бухгалтерській професії для забезпечення необхідної кількості кваліфікованих бухгалтерів, які б керували економічним розвитком в країнах, що розвиваються, на всіх етапах їхнього економічного зростання.

Він також зосередив увагу на ключовій ролі бухгалтерів в просуванні сталого розвитку, спираючись на матеріали з програмного документу АССА під назвою "Роль бухгалтерської професії в економічному розвитку", вихід якого співпав у часі з проведенням цього заходу.

"ACCA з радістю бере участь в заході такого високого рівня та, користуючись нагодою, хоче підкреслити ту важливу роль, яку на нашу думку відіграє бухгалтерська професія в забезпеченні сталого економічного розвитку. Група експертів ISAR доклала багато зусиль для зміцнення потенціалу і можливостей глобальної бухгалтерської професії, щоб надавати рівні можливості для вступу у світову економіку. Одним з ключових елементів цієї місії є розвиток сталої глобальної економіки – те, що ACCA повністю підтримує", - сказав Мартін Тернер.

Програмний документ «Роль бухгалтерської професії в економічному розвитку» розглядає поточну необхідність створення глобальних стандартів, а також те, як потреби та вимоги щодо якісної звітності можуть бути причиною супутніх покращень в сфері бухгалтерського обліку країн. У документі також розглядаються питання сталого розвитку.

ACCA вважає, що довгострокова вартість компаній підвищується, коли вони об’єднують стійкий розвиток з бізнес-стратегією та ключовими бізнес-процесами, а не сприймають його лише як додаткову діяльність. Також в документі розглядається відносно нова концепція інтегрованої звітності.

АССА розуміє той факт, що розмах глобальної фінансової кризи може відвернути увагу зацікавлених сторін від даних питань, принаймні, в короткотривалій перспективі. Проте АССА переконує, що екологічні, соціальні питання та питання управління – це інструменти довготривалого корпоративного успіху та підвищення вартості компаній.

Ніл Стівенсон, виконавчий директор відділу бренду в АССА, підсумовує: "Цей програмний документ являє собою маніфест підтримки бухгалтерської професії та її ролі у нарощуванні потенціалу. Іншими словами, потужні національні професії повинні розвивати потужну глобальну професію. Постійно вдосконалюючи все те, що ми робимо в професії, потрібно не забувати повідомляти бізнесу, уряду та регулюючим структурам про ту користь, яку ми приносимо".

Довідка: АССА (Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів) – це всесвітнє об’єднання професійних бухгалтерів. Мета організації - в будь-якій країні світу надавати необхідну в бізнесі кваліфікацію наполегливим, здібним та амбіційним людям, які прагнуть мати перспективну роботу в сфері бухгалтерського обліку, фінансів та менеджменту. АССА підтримує 147 000 членів та 424 000 студентів в 170 країнах, працює через мережу з більш ніж 8 500 акредитованими роботодавцями по всьому світові. АССА відкрила своє регіональне представництво у Києві восени 2004 року. В Україні АССА об’єднує 1700 студентів і 370 членів.

Освіта.ua
23.04.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!