Osvita.ua Бізнес-освіта Новини бізнес-освіти Круглий стіл: "Українські бізнес-тренди: регіони, галузі, товари"
Круглий стіл: "Українські бізнес-тренди: регіони, галузі, товари"

19 квітня Міжнародна бізнес школа "Nikland" за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC) проводить круглий стіл на тему "Українські бізнес-тренди: регіони, галузі, товари"

Круглий стіл: "Українські бізнес-тренди: регіони, галузі, товари"

До участі в дискусії запрошуються топ-менеджери та провідні фахівці банків, інвестиційних та лізингових компаній, представники бізнес-асоціацій, експерти та журналісти.

Питання:

  • Успішні бізнес-кредити. Галузеві та регіональні пріоритети банків.
  • Інвестиційний рейтинг регіонів та галузей. Куди вкладають гроші іноземні інвестори?
  • Галузева практика лізингових компаній.
  • Євро 2012. Які галузі української економіки стимулює чемпіонат Європи з футболу?

Спікери та експерти круглого столу допоможуть знайти практичні рішення для фінансового сектора, регіонів, провідних галузей економіки:

  • Гарт Бедфорд - керівник програми IFC "Подолання наслідків кризи на фінансових ринках у Східній Європі та Центральній Азії".
  • Лариса Бондарєва - член Правління Креді Агріколь Банк, директор з корпоративного бізнесу та МСБ.
  • Людмила Золотарьова - генеральний директор компанії VAB Лізинг.
  • Мирослав Табахарнюк - віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП), голова наглядової ради компанії "МТ-Інвест".
  • Олексій Кущ - радник Президента Асоціації українських банків (АУБ), директор з інвестицій Першої Дніпровської Інвестиційної Компанії.
  • Ростислав Шманенко - провідний спеціаліст інвестиційної компанії Concorde Capital.

Круглий стіл проводиться на некомерційній основі в конференц-залі Міжнародної бізнес школи "Nikland" (Київ, вул. Басейна, 1/2, 2-й поверх). Початок - о 16.00. Формат: виступ спікерів, думки експертів, питання журналістів і гостей, неформальне спілкування за чашкою кави.

Попередня реєстрація учасників та журналістів - електронною поштою та за телефоном. E-mail: marketing@nikland.com.ua (тема листа: регістрація_19.04.2012, у листі, будь ласка, вкажіть ПІБ, посаду, установу, e-mail та контактний телефон). Телефони: (044) 461-97-27, 331-44-83.

Довідка:

Міжнародна бізнес школа "Nikland" регулярно проводить круглі столи, соціальні дебати, відкриті лекції. Програма охоплює теми, важливі для розвитку суспільства та бізнесу на національному, регіональному, галузевому та корпоративному рівні. Топ-менеджери, експерти, журналісти, провідні фахівці, економічні радники Посольств, представники органів влади обговорюють актуальні питання, обмінюються досвідом, знаходять нові ідеї та рішення. Партнери Програми - відомі компанії, фінансові установи, громадські організації, аналітичні та рейтингові агентства, засоби масової інформації.

Освіта.ua
11.04.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!