Osvita.ua Бізнес-освіта Новини бізнес-освіти У МІМ-Київ відбувся семінар зі стратегічного бачення економіки в 2012 році
У МІМ-Київ відбувся семінар зі стратегічного бачення економіки в 2012 році

2 квітня у Бізнес-школі МІМ-Київ пройшов семінар на тему «Стратегічний погляд у майбутнє. 2012 рік»

У МІМ-Київ відбувся семінар зі стратегічного бачення економіки в 2012 році

Спікерами від компанії КІНТО виступили Тарас Кучер – заступник директора з операцій на фондовому ринку департаменту з продажу й роботи з інвесторами та Микола Мягкий – керуючий інвестиційними та пенсійними фондами. Модератором заходу стала Ірина Педь, директор програми PMD «Управління фінансами» в МІМ-Київ.

У рамках зустрічі учасники обговорили тенденції світової та української економіки й стан фінансового ринку, а також розглянули головні ризики та вигоди для інвестування.

Спікери розкрили ключові структурні зміни фінансового ринку минулого року. А також торкнулися глобальних світових тенденцій, які впливатимуть на економічну ситуацію в Україні. Зокрема, поділилися власним баченням майбутнього економіки Китаю, Європи і США. Та дали власні прогнози щодо того, як розвиток цих країн відіб’ється на вітчизняному інвестиційному кліматі.

У ході вечора учасники також обговорили негативні аспекти економіки України, серед яких уповільнення економічного розвитку, девальвація та боргове навантаження. Після чого розглянули головні ризики українського фондового ринку, порівняли різні інструменти інвестування та спробували спрогнозувати, який з них стане найбільшим захистом заощаджень у 2012 році.

Освіта.ua
05.04.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!