Osvita.ua Бізнес-освіта Новини бізнес-освіти МІБ презентує програму другої вищої економічної освіти
МІБ презентує програму другої вищої економічної освіти

Міжнародний інститут бізнесу (МІБ) презентує програму другої вищої економічної освіти за спеціальностями "Маркетинг" і "Фінанси"

МІБ презентує програму другої вищої економічної освіти

Програма враховує потреби ринку праці та нові тенденції в області маркетингу та фінансів.

Протягом навчання студентам-маркетологам будуть запропоновані такі курси, як "Інноваційний маркетинг", "Категорійний менеджмент", "Проектний менеджмент в маркетингу" та інші, а фінансистам – курси: "Управління оборотним капіталом", "Міжнародний фінансовий менеджмент", "Лізинг в Україні" та інші.

Програма - практично спрямована, всі курси вивчаються з максимальним наближенням до практичної професійної діяльності слухача.

Заняття за програмою починаються у вересні 2011 року. Програма триває 2,5 року та здійснюється в модульному форматі: заняття проходять 2 рази на місяць по 3 дні (п'ятниця-неділя).

Можливий варіант навчання у вечірньому форматі (3 рази на тиждень) по мірі формування групи.

Після закінчення програми другої вищої економічної освіти студенти отримують диплом державного зразка з кваліфікацією "економіст, спеціаліст з маркетингу/фінансів".

Для тих студентів, першу вищу освіту яких було отримано у сфері фінансів, доступні дві нові спеціалізації в рамках програми другої вищої освіти: "Фінансовий менеджмент", "Оцінка майна та майнових прав". Студенти-маркетологи також мають можливість отримати дипломи за двома новими спеціалізаціями: "Управління брендами" і "Категорійний менеджмент".

Вже зараз МІБ приймає документи на цю програму. Для вступників на програму другої вищої економічної освіти діє система ранньої реєстрації, що дозволяє отримати знижку розміром до 7% від вартості курсу.

Освіта.ua
25.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!