Osvita.ua Бізнес-освіта Новини бізнес-освіти В Університеті "КРОК" стартує чергова програма з інформаційного менеджменту
В Університеті "КРОК" стартує чергова програма з інформаційного менеджменту

Навчально-науковий інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету "КРОК" оголошує про початок набору слухачів на магістерську програму "Бізнес-адміністрування" зі спеціалізації "Інформаційний менеджмент"

В Університеті "КРОК" стартує чергова програма з інформаційного менеджменту

Курс "Інформаційний менеджмент" спрямований на розвиток компетенцій корпоративного менеджера у сфері інформаційних та комп'ютерних технологій.

"Сучасний керівник не може дозволити собі розкіш не знати основних тенденцій розвитку інформаційних технологій, можливостей нових систем управління інформацією, їх користі для основного бізнесу компанії, способів підвищення ефективності бізнесу за допомогою ІТ", - говорить керівник проекту Сергій Карпенко.

Він наголошує, що інформаційні технології значною мірою розширюють можливості ефективного управління бізнесом, оскільки надають у розпорядження менеджерам усіх рангів і категорій новітні методи обробки та аналізу економічної інформації, необхідної для прийняття рішень.

До участі у черговій програмі з циклу магістерських програм з бізнес-адміністрування запрошуються директори та ІТ-менеджери, діяльність яких ґрунтується на використанні інформаційних технологій; керівники вищої ланки управління, які беруть участь у формуванні ІТ-стратегії; керівники відділів і служб ІТ, які займаються впровадженням, підтримкою і супроводом інформаційних систем; менеджери і керівники компаній, що виробляють інформаційні продукти та надають інформаційні та комунікаційні послуги.

Форма навчання за курсом "Інформаційний менеджмент" - модульна. Термін навчання - від 12 до 24 місяців (в залежності від рівня освіти). Підсумкова атестація - випускна кваліфікаційна робота.

Особливістю нової групи, що розпочне навчання у жовтні цього року, є адаптація процесу навчання для тих студентів, які не проживають у Києві. Близько 60% занять будуть проходити за допомогою веб-семінарів у режимі онлайн.

Також, Університет "КРОК" запрошує усіх бажаючих взяти участь у презентації програм з цього циклу, яка відбудеться 23 червня з 19.00 до 21.00 на території Університету "КРОК". Презентація транслюватиметься в Інтернеті.

На презентації будуть виступати ідеолог програм MBI (MBA+IT) Володимир Бузмаков та інші представники Науково-навчального інституту магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету "КРОК", партнери та випускники програм МВІ.

Освіта.ua
20.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!