Osvita.ua Бізнес-освіта Новини бізнес-освіти МІМ-Київ презентує оновлену програму "МВА у медичному бізнесі"
МІМ-Київ презентує оновлену програму "МВА у медичному бізнесі"

На початку червня бізнес-школа МІМ-Київ презентувала управлінцям від медицини програму "МВА у медичному бізнесі", а 3 листопада цього року ця програма розпочнеться втретє поспіль

МІМ-Київ презентує оновлену програму "МВА у медичному бізнесі"

З огляду на перспективи бурхливого розвитку ринку медичних послуг потреба у висококваліфікованих управлінцях стає як ніколи актуальною.

"Передусім навчання на програмі "МВА у медичному бізнесі" дасть вам комплексний набір знань та компетенцій, що допоможуть ефективно управляти медичним чи "навколомедичним" бізнесом", – зазначив віце-президент із маркетингу МІМ-Київ Олексій Виноградов.

Перший випуск "медичної" МВА відбувся 2010 року, зараз у МІМ-Київ навчається друга група управлінців-медиків, тож у бізнес-школи було достатньо можливостей виявити потреби аудиторії, розробити оптимальну структуру програми.

Так, в оновленій "МВА у медичному бізнесі" особливий акцент буде зроблено на блокові "Практичні аспекти управління медичним бізнесом", у якому детально висвітлюватимуться питання управління продажами в медичному бізнесі, управління проектами, мистецтва ведення переговорів, логістики у медичному бізнесі, ІТ-менеджменту, управління якістю, страхування професійної відповідальності медичних працівників.

"Ви розпочнете навчання із вивчення питань стратегічного управління медичним бізнесом. Це дасть вам цілісне уявлення про нього. А вже потім на цей стрижень нанизуватимуться функціональні аспекти – управління продажами та логістикою, регуляторне, правове та податкове середовище медичного бізнесу, управління маркетингом та персоналом, фінансовий бік ведення медичного бізнесу", – пояснив Олексій Виноградов.

Крім того, до складу програми також входитимуть медичні семінари, присвячені детальному розглядові інноваційних шляхів розвитку медицини та управління нею, закордонне стажування у Польщі та Швеції тощо.

Як зазначив медичний експерт, випускник польської медичної програми МВА Юрій Шагута, ринок медичних закладів активно розвиватиметься й реформуватиметься, тож дефіцит кваліфікованих менеджерів відчуватиметься дуже гостро.

Він також зауважив, що найкращим шляхом досягнення такого рівня є отримання ступеню МВА.

"Передусім, МВА – визнаний у світі спосіб здобуття післядипломної економічної освіти. Цей шлях оптимальний за термінами та форматом навчання. Програма МВА ґрунтується на інтегрованому підході до теорії та практики – це середовище для розвитку, де талановиті практики обмінюються досвідом. Ступінь МВА – це універсальні компетенції, які можуть бути застосовані у бізнесі будь-якої галузі економіки, але в даному випадку додається ще й адаптованість до потреб медицини. І нарешті, випускники програми МВА – це завжди спільнота, що дає змогу розвивати бізнес-відносини й ефективно вирішувати питання", – зазначив Юрій Шагута.

У свою чергу, випускники програми МІМ-Київ "МВА у медичному бізнесі" одноголосні в тому, що програма виявилася корисною для них.

Так, радник з питань лабораторної діагностики Департаменту охорони здоров’я США Маріанна Азарскова сказала, що на керівній посаді однієї з клінік найбільше складнощів виникло із втіленням бізнес-стратегії.

За її словами, програма "МВА у медичному бізнесі" допомогла завірити практичні управлінські висновки із певним еталоном, побачити ефективне управління охороною здоров’я на рівні управління фінансами, персоналом та якістю під час стажування у Канаді.

"МІМ-Київ дає реальні бізнесові, управлінські знання, яких ми, лікарі, не можемо здобути на державних обов’язкових курсах підвищення кваліфікації. Це навчання сприяє не лише нашому фаховому зростанню, але й розвиткові галузі. Адже зараз інвестори бояться "заходити" у медичний бізнес в Україні саме через те, що бракує кваліфікованого менеджменту, який міг би говорити з інвесторами, обґрунтовувати перспективи й потенціал бізнесу", – додала головний редактор журналу "Практика управління медичним закладом" Алла Кізім.

"Знання, здобуті у МІМ-Київ, підкріплюють твої рішення як керівника. Навчаючись у МІМі, я бачив, що багатьох помилок, зроблених через брак управлінських знань, можна було б уникнути, – усе вже винайдено до нас. Крім того, що не менш важливо, здобуття МВА у МІМ-Київ дало мені відчутну фінансову користь, – мої інвестиції в освіту повернулися ще до завершення навчання", – підсумував головний лікар клініки "Крапля роси" Ігор Малков.

Освіта.ua
14.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!