Osvita.ua Бізнес-освіта Новини бізнес-освіти МІМ-Київ запускає нову програму "МВА в ІТ-менеджменті"
МІМ-Київ запускає нову програму "МВА в ІТ-менеджменті"

Минулого тижня бізнес-школа МІМ-Київ провела відкриту презентацію нової програми "МВА в ІТ-менеджменті"

МІМ-Київ запускає нову програму "МВА в ІТ-менеджменті"

На нову програму, яка стартує у жовтні 2011 року, запрошуються ІТ-директори, що зацікавлені у зміні своєї ролі в компанії й повноцінній участі у стратегічному управлінні бізнесом.

"Настав той час, коли ІТ-складова перетворилася на один із ключових чинників успіху бізнесу. ІТ-менеджер настільки впливає на бізнес, що він просто зобов’язаний приймати стратегічні рішення, і на програмі "МВА в ІТ-менеджменті" ми навчимо його це робити", – пояснила Ірина Тихомирова, президент МІМ-Київ.

За словами президента МІМ-Київ, програма "МВА в ІТ-менеджменті" цілком відповідає світовим стандартам та розумінню програми МВА.

Зокрема, у США вже накопичено непересічний досвід реалізації подібних програм, і завдяки співпраці МІМ-Київ із одним із лідерів цього напряму навчання управлінців – Tepper School of Business, Carnegie Mellon University (USA) – цей досвід враховується у підготовці першої української програми МВА для ІТ-управлінців.

Фахівці Carnegie Mellon University, зокрема партнер МІМ-Київ Девід Ламон, запрошений професор та співдиректор Центру інноваційних навчальних технологій МІМ-Київ, також беруть участь у розробці й реалізації програми.

"Жодна галузь в управлінні не змінюється так швидко, як ІТ-менеджмент. Він дедалі більше використовується у стратегічному управлінні бізнесом. ІТ сьогодні – це драйвер для бізнесу, не підтримуюча функція, а чинник, що визначає стратегію бізнесу. Тож програми МВА для ІТ-менеджменту – це найбільш інновативні програми МВА", –прокоментував Девід Ламонт.

Інновацій у програмі не бракуватиме. Так, слухачі відпрацьовуватимуть свої практичні компетенції, змагаючись у комп’ютерній бізнес-симуляції Total Management Game, розробленій за участі Carnegie Mellon University.

Також, у режимі відеоконференцій українські ІТ-управлінці матимуть змогу спілкуватися під час занять із представниками штаб-квартир компаній "Cisco", "Microsoft" тощо.

На програмі одночасно навчатимуться кілька груп слухачів, одна з яких перебуватиме в Києві у приміщенні МІМ-Київ, інші – у спеціально обладнаних навчальних класах у чотирьох містах-мільйонниках.

Обов’язкове зарубіжне стажування пройде у Силіконовій долині. Слухачі відвідають офіси всесвітньо відомих ІТ-компаній, зможуть обговорити питання стратегічного управління із представниками топ-менеджменту.

"Завдяки цьому стажуванню ви відчуєте дух успішного ІТ-бізнесу, зрозумієте підходи до стратегічного використання технологій", – наголосив Олег Боднар, голова представництва компанії "Cisco" в Україні.

Програма "МВА в ІТ-менеджменті" орієнтована на те, щоб дати ІТ-директорам базове цілісне розуміння бізнесу й шляхи "вбудовування" в нього на стратегічному рівні ІТ-функції, навчити їх говорити із бізнесом однією мовою.

Власне, сьогодні самі інформаційні технології настільки складні, що являють собою окремий бізнес у бізнесі, яким теж потрібно ефективно управляти.

"Як свідчать дослідження компанії IBM, роль ІТ-директора в управлінні бізнесом зростає рік від року. Враховуючи ці тренди, ми у своїх консалтингових проектах неодноразово радили вводити ІТ-директора до складу правління – і бачили, наскільки це ефективно", – розповів віце-президент компанії "Інком" Едуард Савушкін, який курируватиме спеціальні ІТ-дисципліни у програмі "МВА в ІТ-менеджменті".

Спеціальні дисципліни лише формально виділяються в окремий блок. ІТ-акценти пронизуватимуть усі курси програми, у навчанні, як і в сучасному бізнесі.

"Блок спеціальних ІТ-дисциплін народився із нашого досвіду, тож він буде максимально практичним. Крім того, ми не уникаємо теоретичного підґрунтя – ми знаємо всі світові тенденції розвитку технологій у бізнесі, тож зможемо поділитися ними зі слухачами програми", – додав Едуард Савушкін.

МІМ-Київ та його партнери в реалізації програми "МВА в ІТ-менеджменті" переконані, що програма дасть ІТ-директорам значні конкурентні переваги – бізнес-освіту, можливість участі в управлінні компанією, інструменти підвищення персональної ефективності та ефективності ІТ в компанії, стимули до кар’єрного зростання, важелі підвищення власного статусу та цінності як фахівця, майданчик для обміну унікальним досвідом із колегами по галузі.

Освіта.ua
06.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!