Osvita.ua Бізнес-освіта Новини бізнес-освіти У LvBS вчаться впроваджувати інновації в бізнес
У LvBS вчаться впроваджувати інновації в бізнес

У Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS) було проведено національну конференцію "Intro 2011: проривні інновації", в ході якої експерти поділилися досвідом та секретами успіху власних компаній

У LvBS вчаться впроваджувати інновації в бізнес

Серед доповідачів кращі керівники та топ-менеджери інноваційних компаній - Microsoft, Київстар, SoftServe, 3М, Wight&Company, iCan Pilot, Siemens Corporate Research Inc та інші.

"Метою нашої конференції було відкрити нові можливості впровадження інновацій у бізнесі. Для багатьох українських компаній, які є на ранній стадії свого розвитку та зростання, вміння генерувати інноваційні ідеї, а головне впроваджувати та монетизовувати їх, зможе позитивно змінити їх траєкторію руху", - зазначила директор Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) Софія Опацька.

"Україна має величезний потенціал у сфері нових ідей та інновацій. Це є невичерпний ресурс, який треба підтримувати та навчитись капіталізувати, - каже директор з корпоративних комунікацій "Майкрософт Україна" Ярина Ключковська. - Важливою проблемою при цьому є недоліки в освіті. Студентів технічних вузів не вчать як правильно сформувати та представити свою ідею, а студенти економічних факультетів не вміють знайти спільну мову з технарями".

"Підтримати інновації зараз означає підтримати корпоративну культуру, а також середовище, де ідеї придумуються та реалізуються!", - говорить Олена Кропив'янська, директор з персоналу та розвитку організації Київстар.

Також у межах конференції відбулася презентація українського перекладу книги "Ефект Медичі. Інноваційні відкриття на перетині ідей, концепцій та культур" з серії Harvard Business Publishing. Світовий бестселер з питань інновацій був спеціально вибраний та перекладений Львівською бізнес-школою УКУ для українського читача.

Окрім того, завдяки діяльності LvBS, спрямованої на поширення інноваційного способу мислення в українському бізнесі та економіці, 26 травня відбулася зустріч учасників програми Key Executive MBA та спільноти LvBS з Полом Асояном, регіональним директором Google в США.

Пол Асоян поділився, як Google підходить до процесу інновацій від генерування до їх монетизації, розповів багато цікавих фактів про корпоративну культуру компанії Google та про життя в Силіконовій долині.

"20 % робочого часу працівники приділяють проектам, які цікавлять лише їх. Результатом такої роботи став всім нам відомий Gmail. В більшості випадків ці проекти не є успішними. Проте одним із основних принципів компанії є підтримка ініціативності кожного працівника, незважаючи на витрати, які це принесе" - розповів Пол Асоян.

Багато було сказано про доволі високі критерії відбору працівників у компанію. Однак найважливіші критерії - це бути креативним та мати фундаментальну освіту.

"Прості виконавці компанії не потрібні, - відмітив Пол Асоян. - Якісна освіта обов'язкова".

При чому команда компанії дуже молода - 60 % працівників випускники та студенти останніх курсів вузів. "Найважливіше для Google - підтримувати дух start-up, який зробив нас успішними. Для цього компанія здійснює багато зусиль", - говорить Пол Асоян.

Значну частину часу протягом зустрічі з регіональним директором компанії Google було відведено на запитання аудиторії, протягом якого кожен мав можливість отримати обґрунтовану відповідь на всі питання.

Освіта.ua
31.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!