Osvita.ua Бізнес-освіта Новини бізнес-освіти "Бізнес-психологія" - в Університеті "КРОК" відкрито нову спеціалізацію програми МБА
"Бізнес-психологія" - в Університеті "КРОК" відкрито нову спеціалізацію програми МБА

У жовтні цього року у Навчально-науковому інституті магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету "КРОК" розпочнуться заняття на новій спеціалізації програми МБА - "Бізнес-психологія"

"Бізнес-психологія" - в Університеті "КРОК" відкрито нову спеціалізацію програми МБА

"Сьогодні психологія пронизує все наше життя. І для ефективного управління будь-якою компанією дуже важливо мати психологічні знання. Адже вони допомагають налагоджувати комунікації з партнерами та клієнтами, створювати позитивний соціально-психологічний клімат у колективі та запобігати виникненню конфліктних ситуацій", - говорить координатор нового проекту, кандидат психологічних наук, доцент, директор центру міжнародних освітніх проектів Університету "КРОК" Ірина Сингаївська.

Таким чином, нова спеціалізація стане в нагоді всім, хто бажає оволодіти вмінням переконувати, розвинути власні лідерські якості, харизму, успішніше розвивати бізнес, зробити своє життя більш гармонійним. При цьому навчатися на програмі зможуть як студенти, які вже мають попередню повну вищу освіту з менеджменту чи економіки, так і слухачі, які мають освіту в іншій галузі.

Студенти програми вивчатимуть стратегічне управління, менеджмент персоналу, психологію ринку та реклами, психологію ділового спілкування, психологію конфліктів, психологію безпеки бізнесу та інші дисципліни.

До викладання нової програми запрошено провідних фахівців в галузі психології, кандидатів і докторів психологічних наук, успішних спеціалістів, які займаються тренінговою діяльністю.

"Зокрема, крім професорів Навчально-наукового інституту магістерської підготовки Університету "КРОК", серед викладачів програми - професор Києво-Могилянської академії, який є провідним українським конфліктологом, професори Київського національного університету імені Тараса Шевченка, провідні фахівці – науковці та практики в галузі організаційної психології Інституту психології імені Г.С. Костюка АПН України, відомі бізнес-тренери провідних консалтингових компаній та інші", - говорить куратор проекту.

Особливість цієї програми в тому, що таких програм в Україні на даний час більше не існує. Варто зазначити, що випускники програми отримають державні дипломи магістрів з бізнес-адміністрування та сертифікат з бізнес-психології Університету "КРОК".

Детальніше читайте у інтерв’ю з директором центру міжнародних освітніх проектів Університету "КРОК" Іриною Сингаївською.

Освіта.ua
25.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!