Osvita.ua Бізнес-освіта Новини бізнес-освіти Розвиток корпоративних програм МІМ-Київ
Розвиток корпоративних програм МІМ-Київ

17 травня 2011 року у МІМ-Київ відкрилася корпоративна програма PMD (програма розвитку управлінського персоналу) для ПАТ "Прикарпаттяобленерго"

Розвиток корпоративних програм МІМ-Київ

Співпраця з енергетичним сектором – давня традиція МІМ-Київ: для підприємств цієї галузі свого часу була організована ціла низка корпоративних програм. Утім, щойно відкрита програма багато в чому унікальна.

Так, на програмі PMD для "Прикарпаттяобленерго" розпочали навчання керівники філій компанії.

Ця програма – результат максимально індивідуального підходу до потреб замовника, адже розробці змісту та дизайну програми передував етап діагностики потреб менеджерів "Прикарпаттяобленерго", виявлення тих компетенцій, які вони мають здобути під час навчання у бізнес-школі, аби підвищити свою управлінську ефективність.

"Усі ви є висококласними спеціалістами у своїй досить вузькій сфері. Але разом із тим ви обіймаєте управлінські посади, де функціональних компетенцій замало. Бізнес-освіта допоможе вам ширше подивитися на свої поточні та стратегічні завдання, побачити бізнес у цілому, у взаємозв’язку усіх його складових, – відзначила, відкриваючи програму, Ірина Тихомирова, президент бізнес-школи МІМ-Київ. – Ви вже маєте значний досвід, і тепер на цей досвід накладуться додаткові знання, що дадуть вам змогу результативно управляти, приймати ефективні рішення".

Протягом кількох місяців (програма завершиться у вересні 2011 року) управлінці "Прикарпаттяобленерго" вдосконалюватимуть свої компетенції, осягаючи фінансові, податкові, правові, "людські" аспекти ведення бізнесу, вивчаючи усю цю проблематику на "живих" прикладах – реальних бізнес-кейсах.

Унікальність програми полягає ще й у тому, що частково навчання проходитиме дистанційно – за допомогою найновішого мультимедійного обладнання.

Утім, це не скасовує необхідності живого спілкування викладачів із групою, тож частина занять пройде у традиційному "очному" модульному форматі.

Олександр Бубен, голова правління "Прикарпаттяобленерго", який сам 2009 року отримав диплом SE МВА МІМ-Київ, високо оцінює важливість цього спільного стратегічного проекту для своєї компанії.

"Останнім часом ми зіткнулися з тим, що топ-менеджмент нашої компанії, який генерує зміни на підприємстві, інколи не відчуває підтримки на нижчих щаблях управління. На жаль, дедалі частіше ми стикаємося з несприйняттям чи нерозумінням новацій на регіональному рівні. Виявилося, що керівникам середньої ланки та директорам наших філій просто бракує сучасних професійних знань у сфері менеджменту та бізнес-адміністрування", - говорить він.

На його думку, для успіху у реалізації розпочатих процесів самовдосконалення та розвитку компанії відповідне навчання мають пройти не лише керівники вищої ланки, а й директори філій.

"Адже зміни мають зачепити кожного: від топ-менеджера до рядового працівника. При цьому ми не хочемо замінити одних людей на інших, а маємо підвищити якісний рівень наших менеджерів. Це дасть змогу зробити їх союзниками в усіх починаннях. Говорячи однією мовою, послуговуючись спільним термінологічним апаратом, нам легше буде порозумітися, донести реальні цілі та поставити конкретні завдання", - констатує Олександр Бубен.

"Програма PMD для керівників філій ПАТ "Прикарпаттяобленерго" – унікальний проект. Уперше в ній інтегровано різні методи та інструменти навчання: виїзні сесії, дистанційне навчання та викладання на місці роботи (в умовах виробництва)", - пояснює голова правління підприємства.

На його думку, "навчання в бізнес-школі допоможе і директорам, і надалі керівникам структурних підрозділів отримати найсучасніші знання та навички управління, які вони зможуть використовувати відповідно до мінливих умов бізнес-середовища".

Колектив бізнес-школи, у свою чергу, сподівається, що черговий корпоративний курс стане поворотним моментом у розвиткові корпоративних програм МІМ-Київ, максимально орієнтованих на задоволення найспецифічніших освітніх запитів клієнта.

Освіта.ua
20.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!