Osvita.ua Бізнес-освіта Новини бізнес-освіти У МІМ-Київ завершилися дві програми PMD для управлінців
У МІМ-Київ завершилися дві програми PMD для управлінців

22 квітня 2011 року у МІМ-Київ відбулося об’єднане урочисте закриття двох програм PMD – "Управління персоналом та організаційний розвиток" і "Управління фінансами"

У МІМ-Київ завершилися дві програми PMD для управлінців

Обидві програми нові для МІМ-Київ, тож і для слухачів бізнес-школи, і для самої бізнес-школи їх успішне завершення – добрий знак того, що попит і пропозиція прекрасно корелюють між собою.

Новаторство програм полягає не лише у їх спрямованості на тих фахівців, які прагнуть робити кар’єру й зростати професійно в обраній ними сфері, а й відповідному підборі дисциплін та управлінських інструментів, що викладалися в аудиторіях.

Ще один не менш вдалий експеримент МІМ-Київ (який, до речі, пояснює, чому були об’єднані церемонії закриття обох програм) – навчання фахівців різних підрозділів "говорити однією мовою" не в теорії, а, так би мовити, у польових умовах.

У традиційній бізнес-симуляції Management Game (управління віртуальною компанією з метою вироблення та вдосконалення управлінських компетенцій) брали участь змішані команди HR-ів та фінансистів. Як показали результати змагання, поєднання зусиль таки породило значну синергію.

"Усі команди продемонстрували вражаючий прогрес у ході гри, – зазначила Валентина Дем’яненко, керівник бізнес-симуляції, директор Центру інноваційних навчальних технологій МІМ-Київ. – Наглядові ради, що оцінюють вашу роботу, отримували справжнє задоволення. Ви показали, що вмієте бачити проблеми, не боятися їх і, що найголовніше, розв’язувати їх".

Випускники МІМ-Київ традиційно говорили про відкриту їм скарбницю знань, теплу й душевну атмосферу у колі однодумців, отримане цілісне бачення бізнесу, про те, що завдяки МІМу слухачам вдається "вийти за межі того, чого від них очікували" і того, чого вони очікували від самих себе.

З огляду на це висловився професор МІМ-Київ, директор програми PMD "Управління персоналом та організаційний розвиток" Сергій Теплов: "Наше завдання як бізнес-школи – навчити вас мислити ширше, більше того, змусити вас мислити ширше. Адже найголовніше обмеження для людини – це вона сама. А насправді ми можемо все, головне – зрозуміти, чого ми хочемо. Тож не шукайте прямих підказок, будьте собою і робіть правильні кроки у потрібні моменти".

Освіта.ua
02.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!