Osvita.ua Бізнес-освіта Новини бізнес-освіти Європейський досвід побудови ефективного бізнесу в лізинговій галузі
Європейський досвід побудови ефективного бізнесу в лізинговій галузі

Міжнародна бізнес-школа "Nikland" виступила партнером конференції "Європейський досвід побудови ефективного бізнесу в лізинговій галузі", яка відбулася 20 квітня 2011 року

Європейський досвід побудови ефективного бізнесу в лізинговій галузі

Міжнародна бізнеc-школа "Nikland" - перша в Україні бізнес-школа, що працює у напрямку управління кредитними ризиками та удосконалення їх стандартів.

На конференції висвітлювалися теми побудови системи міжнародної фінансової звітності, а також автоматизації лізингових процесів в ERP-системах для лізингових компаній. Піднімалися питання про врегулювання проблемної заборгованості за кредитними та лізинговими продуктами.

Доповідачі розповідали про тонкощі українського законодавства та можливі способи вирішення проблемних ситуацій для лізингових компаній.

Доповідачем від Міжнародної бізнес-школи "Nikland" виступила експерт по кредитних ризиках, викладач Олена Сухенко.

Тема її доповіді "Практика застосування скорингу для оцінки лізингових проектів" дуже актуальна на сучасному ринку лізингу, тому що якість оцінки платоспроможності потенційного лізингоодержувача на сьогодні є запорукою успішної роботи компанії.

Олена Сухенко розповіла, про практичне застосування скорингових моделей оцінки лізингових проектів з метою автоматизації процесу кредитного аналізу, що призводить до його прискорення і здешевлення. Доповідач пояснила, що успішне використання цих моделей, можливо тільки при розумінні всіх переваг, недоліків і обмежень даного інструменту.

Тема доповіді викликала бурхливе обговорення серед учасників конференції та масу питань до доповідача Олени Сухенко.

Враховуючи актуальність скорингу і інтерес лізингових компаній до даної тематики, а також на запити учасників конференції Міжнародна бізнес-школа «Nikland» проведе додатковий відкритий захід з даної теми.

Довідка:
Міжнародна бізнес-школа "Nikland" має багатий досвід навчання фахівців з ризик-менеджменту і завоювала хорошу репутацію у банківській і лізинговій сфері. Програми підвищення кваліфікації: "Програма сертифікації спеціалістів лізингового бізнесу", "Управління кредитними (фінансовими) ризиками", "Кредитний аналіз і методи його проведення", "Інструменти аналізу платоспроможності позичальника для аналітика".

Освіта.ua
29.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!