Osvita.ua Бізнес-освіта Новини бізнес-освіти Університет "КРОК" проводитиме відкриті майстер-класи з бізнес-адміністрування
Університет "КРОК" проводитиме відкриті майстер-класи з бізнес-адміністрування

З 15 травня Навчально-науковий інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету "КРОК" ініціює проведення відкритих майстер-класів для представників бізнес-сектору

Університет "КРОК" проводитиме відкриті майстер-класи з бізнес-адміністрування

Майстер-класи проводитимуть тренери-практики, які є викладачами програм бізнес-адміністрування.

Бізнес-адміністрування – це мистецтво управління бізнесом в умовах нестабільності, володіння навичками боротьби з ризиками та необхідними для подолання кризових явищ компетенціями.

Навчально-науковий інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти пропонує три спеціалізації програм МБА: "Управління бізнесом в проектноорієнтованих організаціях", "Інформаційний менеджмент" та "Страховий менеджмент".

Для осіб, які мають повну вищу освіту у сфері економіки або менеджменту, термін навчання становить 1,5 року, а для фахівців з інших галузей – 2 роки.

Випускники програм бізнес-адміністрування отримують дипломи магістрів державного зразка.

Детальну інформацію про майстер-класи з бізнес-адміністрування можна отримати за телефоном Навчально-наукового інституту магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету "КРОК": (044) 450-71-39.

Освіта.ua
20.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!