Osvita.ua Бізнес-освіта Новини бізнес-освіти Права податківців та обов’язки підприємців: третій податковий семінар у МІМ-Київ
Права податківців та обов’язки підприємців: третій податковий семінар у МІМ-Київ

6 квітня 2011 року бізнес-школа МІМ–Київ провела третій семінар серії "Податковий апдейт. Робота в умовах нового оподаткування"

Права податківців та обов’язки підприємців: третій податковий семінар у МІМ-Київ

Темою зустрічі стали взаємовідносини платника податків та органів податкової служби, а головним питанням – "Чого слід чекати платнику податків від нового Податкового кодексу України?".

"Головною новиною для платників податків є право податківців на здійснення фактичних перевірок без попередження", - зазначив під час семінару Сергій Тюрін, партнер адвокатського об’єднання "С.Т.Партнерс" та член Асоціації правників України. За словами Тюріна, позапланова перевірка відтепер здійснюється без письмового попередження.

У свою чергу Світлана Трофимчук, партнер "С.Т.Партнерс", член Асоціації правників України та громадської організації "Українське юридичне товариство", вказала на важливі зміни в процедурах  адміністративного й судового оскарження.

Зокрема, Світлана Трофимчук поінформувала про скасування "податкового компромісу": відтепер податкова інспекція не зацікавлена задовольнити частину скарги платника, за умови, коли останній погодиться з рештою податкових зобов’язань. Раніше такий компроміс міг привести до швидшого погашення податкового зобов’язання (без довготривалого судового процесу).

Під час семінару спікери говорили про нові приводи для планових перевірок, а також про збільшення суми штрафів для підприємців.

Як зауважила Ірина Педь, директор програми PMD "Управління фінансами" в МІМ-Київ та доцент кафедри бізнес-адміністрування та експерт судово-економічної експертизи, "Відтепер кожен підприємець має бути готовим до того, що перевірка може прийти кожного дня". Тож варто заздалегідь підготуватися до "прийому гостей" і ретельно продумати "логістику" контактування співробітників підприємства з податковими інспекторами, які прибули на перевірку.

Довідка про захід: Семінари серії "Податковий апдейт" проходять в рамках циклу "Alumni update" - поновлення знань випускників МІМ-Київ.  Заходи присвячені темі змін в умовах оподаткування підприємств. Учасники семінарів – слухачі та випускники МІМ-Київ різних років, а також ключові працівники їхніх компаній. Спікери - викладачі бізнес-школи та запрошені експерти.

Освіта.ua
20.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!