Osvita.ua Бізнес-освіта MBA в Україні Програми MBA Presidents' MBA
Presidents' MBA

МВА-програма для власників бізнесу

Presidents' MBA

Початок Тривалість Місто Вартість Контакти
Березень 2017 21 місяць Київ 760 000 грн (044) 490 66 35, (097) 710 91 19, (050) 318 19 74
Сайт навчального закладу

Програма виключно для власників, які відповідають формулі "4В+2Д":

 • Власність. Пов’язані з нею безпосередньо: є власниками, активними учасниками корпоративних відносин.
 • Вплив. Мають вирішальний вплив на всю бізнес-систему через керування, корпоративні відносини.\
 • Відповідальність. Усвідомлюють і несуть відповідальність за своє життя та беруть відповідальність за життя    людей зі свого оточення. 
 • Відчуття.  Необхідність змініти свою професійну роль.
 • Досвід. Мають досвід власника бізнесу [не менше трьох років], досвід створення та реалізації якісних змін.
 • Докази.  Мають усвідомлений і твердий намір докласти зусиль до  створення нового (компанії, продуктів), формування необхідних умов та інфраструктури, для суттєвого підвищення якості життя в Україні.

 МВА-програма для власників бізнесу, що відкриває перед учасниками можливості:

 • Перейти на новий рівень особистісного та професійного розвитку.
 • Опанувати методологію створення, розвитку й трансформування бізнес-систем; поглибити знання для здійснення масштабних змін та впровадження інновацій.
 • Зрозуміти суть основних функцій (маркетингу, фінансів, продажу, управління персоналом, управління проектами, комунікацій тощо) та їх взаємодію.
 • Сфокусувати увагу на пошуку відповідей на світоглядні питання та створення власної візії майбутнього для бізнесу та для себе.
 • Розширити світогляд через персональний розвиток та гуманітарні дисципліни – зрозуміти логіку створення.
 • Вийти із зони комфорту, відмовитися від звичних парадигм, подолати стереотипи.
 • Відійти від операційного управління бізнес-системою.

Детальніше ознайомитись з тим як змінюється роль учасника Presidents’ MBA Ви можете завантаживши таблицю.

 Формат навчання:

Програма складається з трьох рівнів:

Рівень А – «Функціональна архітектура» – 4 перших модулів по 4 навчальних дні [четвер - неділя]. Призначенням рівня А є поглиблення знань з управління складовими систем – функціями.

Рівень В «Стратегічна архітектура» – 9 модулів по 5 навчальних днів кожний [понеділок - п’ятниця]. Програма рівня В відрізняється від програми рівня А вищим рівнем складності та концептуальністі. Метою даного блоку є формування в учасника системного підходу до власного бізнесу в позиціях кластеру, екосистеми. Один день кожного модулю присвячений гуманітарному напрямку.

Рівень С «Управління змінами» – 4 модулі по 6 навчальних днів кожний [понеділок - субота].У Програмі рівня С додається один день, який включає в себе виїзди за кордон та в різні міста і регіони України. Один день кожного модулю присвячений моделям конкурентоспроможності в різних контекстах.
+ Міжнародний навчальний модуль 
+ Робота над магістерським проектом
+ Між модулями - робота в електронній системі підтримки навчання [виконання домашніх завдань, читання літератури до курсу, аналіз та розв’язання бізнес-кейсів, тестів, персональні консультації з викладачами та ін.].
 + «Відкрий Україну разом з kmbs»: виїзний модуль по Україні. Особливістю модулю є занурення в соціальну та бізнесову атмосферу регіону, притаманні йому принципи ведення бізнесу, можливість спробувати себе в ролі коуча. 50% часу, відведеного на виїзний модуль, - робота над  “живим” кейсом - реальним бізнесом [учасники можуть пропонувати свої кейси]. 35% - заняття з викладачами по курсам, 15% - ознайомлення з культурним феноменом регіону.

Основні блоки програми Рresidents’ МВА:

 • Школа стратегічної архітектури - про cтворення систем. 

  Деякі курси: Стратегічна ідея. Кластерне мислення. Стратегічний маркетинг. Бізнес еко-системи. Філософія бизнесу:соціальний капітал. Стратегічні комунікації. Стратегічне бізнес-моделювання та управління бізнес процесами. Глобальна фінансова система: її еволюція, функції, можливості застосування та інше.
 • Школа управління системними ролями - про складові систем - функції: визначення, формування та управління ними.

  Деякі курси: Управління комплексом маркетингу. HRM. Фінансовий і управлінський облік. Корпоративні фінанси. Поведінкові фінанси: фінанси + психологія. Інвестиційний менеджмент. Право для власників. Ризик-менеджмент. Управління проектами. Управління продажем та інше. 
 • Школа впливу на контексти та взаємодії з ними - про розуміння та вплив на контекст

  Деякі курси: Організаційна культура. Корпоративне управління. Управління змінами. Фінансовий менеджмент. Міжнародний бізнес. Міжнародний навчальний модуль [тур] та інше.
 • Школа Я-розвитку - про cистему «Я - особистість»: її осмислення і управління розвитком

  Деякі курси: Мистецтво імпровізації. Психологічні пастки грошей. Музика, як метафора життя. Переговори по інтересам. Філософія бізнесу: мислення в контексті невпевненості. Феномен публічності: ефект комунікації лідера. Дегустація лідерства. Управління майбутнім. Управління персональним розвитком керівника. Людина в часі. За межами раціо. Лабораторія створення та інше.
 • Школа стратегічного проектування та комунікації ідеї (магістерський проект) - підсумковий етап навчання за програмою PMBA.

  Практичний проект, мета якого – сформувати структуроване та формалізоване бачення розвитку й перетворення конкретної системи [бізнес-системи, Я-системи].

Контактна особа: В'ячеслав Геращенко, керівник програми Presidents' MBA. Тел./факс: (044) 490-66-35, (050) 318-19-74, E-mail: vg@kmbs.com.ua.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 02.12.2018

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!