Osvita.ua Бізнес-освіта MBA в Україні Програми MBA будь-якого формату в IBS «NIKLAND»
Програми MBA будь-якого формату в IBS «NIKLAND»

У Міжнародній бізнес школі «NIKLAND» знають, чим зацікавити бізнесмена, який прагне до знань

Програми MBA будь-якого формату в IBS «NIKLAND»

Міжнародна бізнес-школа «NIKLAND» ще досить молода, але вже може пишатися переліком своїх програм МВА. Ринком бізнес-освіти рухають МВА програми. Відповідно, ті освітні установи, що володіють найбільшим вибором МВА програм, мають вплив на ринок бізнес-освіти.

У IBS «NIKLAND» увазі управлінців будь-якого рангу представлені дві МВА-програми: «Майстер ділового адміністрування НПО» та Подвійний диплом МВА «Менеджмент» , а також чотири програми mini-MBA зі спеціалізацією :

  • «Фінансовий менеджмент»;
  • «Управління бізнесом»;
  • «Маркетинг менеджмент»;
  • «Право».

Детальну інформацію про МВА-програми ви можете отримати за посиланнями: http://www.nikland.com.ua/ru/mba_ngo/ і http://www.nikland.com.ua/ru/international-programs/. Ці програми інноваційні та відкривають для слухачів нові особистісні горизонти і кар'єрні перспективи.

Що стосується програм mini-MBA, то вони призначені для тих, хто хоче отримати повноцінну МВА освіту, але не може приділити цьому достатньо часу. Mini-MBA - це концентрація всіх найістотніших і найактуальніших матеріалів і знань, які слухачі отримують під час стандартної програми МВА - тільки вони економлять ваш час!

Програми mini-MBA Міжнародної бізнес школи «NIKLAND» підготовлені для керівників і фахівців з різних галузей, які планують отримати бізнес-освіту міжнародного рівня, систематизувати знання та досвід, доповнити їх новими ідеями та знаннями - для підвищення особистої компетентності, ефективного управління, оптимізації бізнес-процесів, вирішення стратегічних завдань, кар'єрного зростання, створення і розвитку бізнесу.

Однією з головних особливостей mini-MBA Міжнародної бізнес школи «NIKLAND» є їх модульність: слухачі мають можливість не вивчати курс повністю, а обирати лише ті модулі, що становлять для них найбільший інтерес. З іншого боку, ті слухачі, які хочуть прослухати весь курс, отримують знижку 10% при оплаті програми одним платежем.

Інвестуйте у своє майбутнє вже сьогодні - адже інвестиції у знання вигідні в усі часи!

Поставити запитання або зареєструватися на програми ви можете за телефоном (044) 461-97-27 або електронною поштою osvita@nikland.com.ua.

Освіта.ua
04.09.2013

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!