Osvita.ua Бізнес-освіта MBA в Україні Презентація Подвійного диплому МВА «Менеджмент»
Презентація Подвійного диплому МВА «Менеджмент»

IBS «NIKLAND» запрошує на презентацію своєї нової програми подвійного диплому

Презентація Подвійного диплому МВА «Менеджмент»

Програму Подвійного диплома МВА «Менеджмент» розроблено спільно з фахівцями Університету Північної Вірджинії (UNVA). Навчання за програмою проводитимуть професори з міжнародних філій UNVA, які приїдуть до Києва спеціально для студентів IBS «NIKLAND».

В основі програми лежить принцип надання повноцінного обсягу знань в найбільш зручному для слухача режимі.

Програма сформована в 3 тематичні секції (основного, базового і факультативного порядку). Освітній процес складається з 4 модулів і триває 14 місяців. Навчання проходить 1 раз на місяць, 3 дні на тиждень (п'ятниця, субота, неділя).

На завершальному етапі навчання студенти презентують роботу над дослідницьким проектом, продемонструвавши отримані теоретичні знання і практичні навики.

При успішній атестації учасники програми отримують два дипломи: Міжнародної бізнес школи «NIKLAND» і американського Університету Північної Вірджинії (UNVA), який має міжнародне визнання. Самі старанні випускники зможуть продовжити навчання за програмами UNVA в Європі, Азії та Північній Америці.

12 вересня 2013 року IBS «NIKLAND» проведе презентацію програми Подвійного диплома МВА «Менеджмент», на яку запрошуються менеджери, керівники, фахівці компаній і всі бажаючі підвищити управлінські навички.

Презентація пройде за адресою: м.Киїі, вул. Басейна, 1/2 (2-й поверх). Початок презентації о 18.30.

Участь у презентації - безкоштовна. Попередня реєстрація обов'язкова.

Поставити запитання та зареєструватися на програму можна за телефоном: (044) 461-97-27,  або по e-mail : osvita@nikland.com.ua

Додаткову інформацію про програму МВА «Менеджмент» можна знайти на сайті IBS «NIKLAND».

Освіта.ua
29.08.2013

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!