Osvita.ua Бізнес-освіта MBA в Україні Програма DBA у МІМ-Київ: осмислення досвіду та нові стратегії
Програма DBA у МІМ-Київ: осмислення досвіду та нові стратегії

11-12 травня 2012 року у бізнес-школі МІМ-Київ розпочне навчання нова група слухачів програми DBA (Doctor of Business Administration)

Програма DBA у МІМ-Київ: осмислення досвіду та нові стратегії

Програма DBA у Міжнародному інституті менеджменту (МІМ-Київ) це програма для управлінців високого рівня, які вже отримали бізнес-освіту, накопичили значний досвід управління бізнесом та мають схильність до його узагальнення, пошуку нових шляхів розв’язання актуальних управлінських проблем, викладання та бізнес-консультування.

Це вже третя група DBA у МІМ-Київ. Унікальна для українського бізнес-освітнього простору програма стартувала 2010 року, і на сьогодні вже дві групи пройшли перший етап програми – AMIS (Advanced Management International Studies) та перебувають на різних стадіях підготовки дисертаційного дослідження на здобуття ступеня DBA.

Група слухачів програми DBA, що розпочала навчання 2011 року, нещодавно завершила перший етап програми – AMIS. Підсумковий модуль «студій», який прочитали професори МІМ-Київ, академічні директори програми Макс Гольцберг та Ліна Хасан-Бек, стосувався питань корпоративного управління та корпоративних фінансів.

«Протягом попередніх модулів AMIS – загалом їх на цьому етапі програми сім – запрошені зарубіжні спікери, авторитетні експерти, консультанти та управлінці, говорили зі слухачами DBA про питання управління змінами, моделювання бізнес-процесів, управління персоналом, крос-культурного менеджменту. Як свідчить досвід наших слухачів, система корпоративного управління, структура фінансування бізнесу дуже впливають на вирішення всіх вищезазначених питань, тож ми й присвятили саме цьому підсумковий модуль», – пояснює професор Ліна Хасан-Бек.

Наразі слухачі програми визначають тематику своїх дисертаційних робіт. Переважно вони акцентують увагу на питаннях чинників сталого розвитку бізнесу, зокрема впливу структури фінансування на довготривалий сталий розвиток, моделювання бізнес-процесів у контексті забезпечення сталості бізнесу, а також формування та збільшення вартості бренду компанії тощо.

Загалом, якщо аналізувати тематику дисертаційних робіт слухачів як першого, так і другого набору програми DBA, то можна виділити три основних напрями досліджень: корпоративне управління, сталий розвиток бізнесу та формування й розвиток бренду.

МІМ-Київ запрошує своїх випускників та інших успішних управлінців із бізнес-освітою до участі у наступній програмі DBA, що відкриває нові можливості осмислення українського та світового бізнес-досвіду та забезпечує здобуття найвищого визнаного у світі ступеня еліти бізнесу – «доктор бізнес-адміністрування».

Освіта.ua
24.05.2012

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!