Osvita.ua Бізнес-освіта MBA в Україні МІБ надасть гранти для навчання на програмі MBA
МІБ надасть гранти для навчання на програмі MBA

Для залучення найбільш талановитих і креативних студентів з України та зарубіжжя Міжнародний інститут бізнесу оголошує конкурс на отримання грантів для навчання на акредитованій Асоціацією МВА програмі International MBA

МІБ надасть гранти для навчання на програмі MBA

Гранти надаватимуться переможцям конкурсу і можуть бути використані одержувачем для зменшення вартості навчання на програмі International МВА або для участі у відкритих семінарах за обраною тематикою.

Як розповів віце-президент Міжнародного інституту бізнесу Олександр Верещак, в рамках програми грантів МІБ будуть проводитися два конкурси.

Перший - це «Грант Наглядової ради МІБ», заявки на який будуть прийматися від усіх кандидатів на програму. У цій номінації буде надано три гранти в розмірі від 1000 до 1200 євро. Така сума гранту покриє від 6 до 7% вартості всього навчання на програмі International MBA

Другий грантовий конкурс - «Жінки-лідери бізнесу», як стає зрозумілим з назви, має чітку гендерну спрямованість і покликаний зберегти гендерний паритет на програмі International МВА Міжнародного інституту бізнесу. Конкурс буде проводитися тільки серед жінок.

Гранти в рамках номінації «Жінки-лідери бізнесу» будуть надані п'яти кандидатам і складуть трохи більше, ніж в основному конкурсі - від 1000 до 1500 євро. Це пояснюється політикою МІБ щодо гендерного балансу в групах МВА, що позитивно позначається на всьому процесі навчання. «Як показує досвід, гендерний баланс прекрасно впливає на продуктивність групи і здоровий дух змагань серед слухачів, - говорить Олександр Верещак. - Зрештою, збалансованість групи привносить додаткову цінність і в процес навчання, і в підсумкові результати».

Однак Олександр вважає, що, крім фінансової складової, конкурс відіграє ще одну дуже важливу роль. На його думку, такий грант може дати позитивний імпульс для прийняття остаточного рішення про вступ на програму МВА.

«Уявіть собі працюючу людину. У неї безліч важливих і термінових справ, список зустрічей, плани, завдання... І тут приходить розуміння, що жити в постійному «пожежному» режимі вже немає ні можливості, ні бажання. Людина приймає рішення піти вчитися на МВА програму, щоб розставити все по полицях. Рішення є, але кожна довга дорога починається з першого кроку. А для цього першого кроку, буває, бракує якогось одного «чарівного» поштовху, яким якраз і може стати наш грант», - говорить Олександр Верещак.

Крім того, на думку віце-президента МІБ, конкурс допоможе залучити талановитих слухачів, що принесе додаткову користь, як учасникам програми, так і бізнес-школі в цілому, оскільки результат, який отримають слухачі по закінченні навчання, значною мірою залежить і від якості групи. «Оголошуючи цей конкурс, наш інститут сподівається на те, що виклик приймуть найталановитіші і найамбітніші люди. І на те, що ми і цього року сформуємо групу з сильних, позитивно заряджених, цілеспрямованих професіоналів», - каже Олександр.

«Також, безумовно, ми виграємо в маркетингу. В результаті перемоги в конкурсі вартість програми для студентів зменшується на 6-9%. Погодьтеся, це приємний момент, який, можливо, дозволить залучити більшу кількість аплікантів, кращі з яких і зайдуть в квітні в аудиторію МІБ», - підкреслив Олександр Верещак.

Детальну інформацію про конкурс можна знайти на сайті МІБ

Освіта.ua
10.02.2012

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!