Osvita.ua Бізнес-освіта Публічні читання книги «Антикрихкість»
Публічні читання книги «Антикрихкість»

29 січня kmbs запрошує на Публічні читання та презентацію ідей нової книги Нассіма Ніколаса Талеба «Антикрихкість»

Публічні читання книги «Антикрихкість»

Нассім Талеб ввів нове ключове поняття в теорію прийняття рішень в умовах ризику – антикрихкість. Це – нова парадигма прийняття бізнес-рішень, що дозволяє отримувати вигоду від непередбачуваного бізнес-середовища. Антикрихкість – це не те саме, що еластичність чи гнучкість. Гнучке вміє протистояти шокам, але залишається тим самим, а антикрихке вміє після шокових випробовувань ставати кращим. Кожна наша помилка у бізнесі повинна ставати джерелом інформації. Після здійснення помилки ми стаємо сильнішими, а кожна наступна наша спроба стає більш цінною. Помилки в бізнесі – це витрати, які ведуть до більшого успіху.

Головне завдання бізнесу – зробити власну компанію антикрихкою. Як це зробити і буде обговорюватись під час презентації.

Публічні читання - новий і «добре забутий старий» формат обговорення книг, які надихають на зміни. Всі ми звикли читати книги на самоті. Однак, є книги, в яких «зашиті» знання, не відразу зрозумілі або розпізнавані читачем. Ключові посили автора книги стають ясні або після прочитання книги кілька разів, або в ході обговорення з однодумцями.

Спікер та модератор: Євген Пенцак, професор фінансів kmbs, керівник MBF, Ph.D., Lausanne University (Швейцарія).

Дата, час, місце: 29 січня, 19.00 - 20.30, Києво-Могилянська Бізнес Школа, вул. Волоська 8/5, 4 корпус, 4 поверх.

Для реєстрації на подію, будь ласка, заповніть реєстраційну форму на сайті kmbs та дочекайтеся підтвердження від представника kmbs.

В разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Павла Білодіда, координатора проекту: pb@kmbs.com.ua, (044) 490-66-35, (097) 511-20-87.

Освіта.ua
24.01.2014

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!