Osvita.ua Бізнес-освіта Як знайти роботу мрії - поради професійного рекрутера
Як знайти роботу мрії - поради професійного рекрутера

Чергове засідання HR-клубу МІБ 21 листопада, присвячене темі працевлаштування

Як знайти роботу мрії - поради професійного рекрутера

21 листопада 2013 р. Міжнародний інститут бізнесу запрошує на чергове засідання HR-клубу, яке буде присвячено вічно актуальній темі працевлаштування.

Як влаштуватися на роботу своєї мрії і де її знайти - це непросте питання, особливо враховуючи високий рівень конкуренції між шукачами, складне економічне становище і дефіцит високооплачуваних вакансій в Україні.

При цьому спостерігається парадоксальна ситуація. З одного боку, величезна кількість українців залишаються безробітними або працюють на роботі, що не припадає їм до душі та ще й мало оплачується.

З іншого боку, менеджери з персоналу і рекрутери «збиваються з ніг» у пошуках потрібного кандидата, іноді місяцями намагаючись заповнити високооплачувані та цікаві вакансії.

Поради професійного рекрутера будуть корисні як тим, хто шукає роботу, так і тим, хто займається пошуком персоналу для своєї компанії.

Гест-спікер: Дмитро Толмачов. Більше 12 років досвіду в рекрутингу. Працював HR-менеджером в міжнародному холдингу Rіtzіo Entertaіnment Group, директором з персоналу в компанії «Дніпро-Вікторія». У даний момент займає позицію Head of Recruіtment в міжнародній рекрутинговій компанії WORLD STAFF, відповідає за розвиток бізнесу WORLD STAFF в Україні, керує роботою 20 рекрутинг-консультантів. Викладач Школи Рекрутингу в Європейській Бізнес Асоціації.

Дата і час: 21 листопада 2013 р., 18.00-21.00. Місце: ресторан «Бахус» (Київ, вул. Івана Франка, 16/2).

Для безкоштовної участі можна зареєструватися на сайті МІБ, за електронною поштою Svetlana.Stovbur@iib.com.ua або за телефоном (044) 585-00-33. Контактна особа: Світлана Стовбур.

Освіта.ua
11.11.2013

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!