Osvita.ua Бізнес-освіта Нобелівські лауреати та світова економіка
Нобелівські лауреати та світова економіка

kmbs запрошує на управлінську дискусію, присвячену цьогорічним Нобелівським лауреатам з економіки

Нобелівські лауреати та світова економіка

Цьогорічні лауреати з економіки, Юджин Ф. Фама, Ларс Пітер Хансен, Роберту Дж. Шиллер, більше десяти років працювали над питанням зміни вартості активів. Чому ця нагорода викликала здивування в колах фінансових аналітиків? Практикуючі фінансові аналітики вказують, що теорія ефективного фондового ринку вже давно себе пережила.

Насправді, ринки керуються емоціями, інвестори є далеко не раціональними, їх поведінка зазнає стадного впливу, часто «надуваючи» різні класи активів, провокуючи створення фінансових бульбашок. Проте класика залишається класикою. Це, як у фізиці, після законів Ньютона з’явилась релятивіська теорія. Проте у школах і університетах ніхто від класичної механіки не відмовляється, розуміючи всю її недосконалість.

5 листопада мова у kmbs буде йти про роботи нобелівських лауреатів з економіки 2013 року, а також про раціональне та практичне зерно у їх емпіричних дослідженнях.

Спікер та модератор: Євген Пенцак, професор фінансів kmbs, керівник MBF, Ph.D., Lausanne University (Швейцарія).

Дата та час: 5 листопада, 18.30 - 20.00

Місце події: Києво-Могилянська Бізнес Школа, вул. Волоська 8/5, 4 корпус, 4 поверх

Участь у події безкоштовна за обов’язковою реєстрацією (заповніть форму та дочекайтеся підтвердження від представника kmbs).

В разі виникнення питань, звертайтесь до Павла Білодіда, координатора проекту за телефонами: (044) 490-66-35, (097) 511-20-87 та по e-mail: pb@kmbs.com.ua.

Освіта.ua
30.10.2013

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!