Osvita.ua Бізнес-освіта Динамічно мінливі ринки і технологічні уклади
Динамічно мінливі ринки і технологічні уклади

Таку назву має майстер-клас декана Школи бізнесу КІБІТ Олени Яковлевої, який пройде у містах України

Динамічно мінливі ринки і технологічні уклади

Чергування ділових циклів прийнято пов'язувати зі зміною технологічних укладів у суспільному виробництві. Технологічний уклад характеризується властивими йому видами і джерелами енергетичних і матеріальних ресурсів, виробничою інфраструктурою та інтелектуальним рівнем кваліфікованої робочої сили і т. д.

Саме технологічний уклад, в кінцевому рахунку, визначає інші параметри розвитку суспільства, в тому числі рівень соціального розвитку, культуру взаємин, обороноздатність, правовий статус кожного суб'єкта, рівень злочинності і т.д.

При розробці та виборі стратегії розвитку керівникам і власникам слід брати до уваги особливості технологічного укладу, домінуючого в країні, і направляти свій вплив на рушійні сили, які в довгостроковій перспективі призведуть компанію до успіху.

На майстер-класі буде визначений поточний технологічний уклад, його відмінні особливості, а також ключові фактори майбутнього технологічного укладу.

Яковлєва Олена - декан Школи бізнесу КІБІТ, д.ф.н. Провідний український фахівець у галузі соціальної філософії, методології соціального пізнання, світ-системного та компаративно-типологічного аналізу товариств та їх економічних сфер, автор багатьох наукових праць (зокрема, монографій «Цивілізація: структура і динаміка» і «Соціально-технологічні типи суспільства: філософсько-методологічний аспект дослідження економічної сфери»). Проходила стажування в США, Великобританії та Польщі. Олена Яковлєва очолює Київський інститут бізнесу і технологій, який успішно функціонує в системі вищої освіти України більше 20 років.

Після майстер-класу відбудеться презентація програм навчання:

  • МВА;
  • Mini МВА Виробництво;
  • Mini МВА Маркетинг;
  • Mini МВА Фінанси;
  • Mini МВА Підприємництво;
  • Leadership Development Program ( LDP ).

Майстер-класи пройдуть:

  • 8 жовтня, о 17.30. Житомир, площа Замкова 5/8. Конференц-зал готелю «Reikartz»;
  • 9 жовтня, о 17.30. Вінниця, вул. Пирогова, 31. Конференц-зал клубу «Спорт Тайм»;
  • 15 жовтня о 19.00. Київ, вул. Братська, 17-19 . Конференц-зал готелю «Radisson Podil».

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за телефонами: (044) 377-77-05, 331-61-90, Вікторія Добровольська або на сайті ШБ КІБІТ.

Освіта.ua
07.10.2013

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!