Osvita.ua Бізнес-освіта Навчання для управлінців за державні кошти
Навчання для управлінців за державні кошти

ІВК КНТЕУ розпочинає навчання за програмою перепідготовки управлінських кадрів

Навчання для управлінців за державні кошти

Інститут вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету на замовлення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з 21 жовтня розпочинає навчання за Програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива» за державні кошти.

Програма «Українська ініціатива» – один з найбільш значних проектів національного масштабу у сфері перепідготовки управлінських кадрів, що підтримується Президентом і Урядом України.

Випускники отримують диплом спеціаліста державного зразка про перепідготовку з присвоєнням кваліфікації менеджера чи економіста та можуть претендувати на проходження безкоштовного стажування в Німеччині.

До участі у Програмі допускаються особи віком до 40 років, які мають повну вищу освіту і досвід роботи не менше одного року на управлінських посадах вищого та середнього рівня підприємств й організацій будь-яких форм власності.

З детальною інформацією можна ознайомитися на сайті ІВК КНТЕУ www.ivk.knteu.kiev.ua або за телефонами (044) 531-49-66, 519-05-70 (ІВК КНТЕУ), 285-51-82 (Мінекономрозвитку).

Освіта.ua
04.10.2013

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!