Osvita.ua Бізнес-освіта Фінансова практика для управлінця
Фінансова практика для управлінця

27 лютого бізнес-школа Nikland запрошує не фінансистів на практичний курс "Фінансова практика для управлінця"

Фінансова практика для управлінця

Курс "Фінансова практика для управлінця» / Financial practices for managers - це сучасна фінансова теорія і практика, викладена простою і доступною мовою в обсязі, необхідному для ефективного управління підприємством.

Головне завдання керівника
- давати своєму підприємству результат (в гривнях, доларах, тоннах, кілометрах і т.д.). І ці результати забезпечуються певними принципами, методами, засобами і формами управління компанією. І фінансова грамотність управлінця є одною з ключових ланок у продуктивній роботі всієї компанії.

Програма орієнтована на управлінський персонал компаній, а також її слухачами є власники, генеральні директори, директори і топ-менеджери і просто менеджери підприємств малого та середнього бізнесу всіх галузей економіки.

По закінченню програми слухачі:

  • оволодіють фінансовою мовою бізнесу;
  • будуть легко читати та інтерпретувати фінансову звітність підприємства;
  • будуть використовувати фін. інформацію для оцінки бізнес процесів і прийняття рішень з розвитку бізнесу;
  • зможуть розуміти круговорот фінансів на підприємстві, своє місце і визначати завдання в цьому круговороті;
  • навчаться застосовувати загальнодоступні інструменти фінансового аналізу;
  • навчаться виявляти приховані резерви компанії і вивільняти «заморожені» кошти компанії;
  • оволодіють здатністю впевнено взаємодіяти з фінансистами всередині компанії, а також з інвестором, кредитором, податковим інспектором та ін. зовнішніми користувачами фінансової інформації.

Навчання проводиться в інтерактивній і легкій для засвоєння формі. Весь представлений матеріал підкріплюється практичними розрахунками та кейсами з використанням даних реальних компаній. За бажанням учасників також можна розглядати і аналізувати свою компанію.

При прослуховуванні всього курсу видається сертифікат англійською мовою про проходження курсу «Financial practices for managers», акредитований Міжнародною бізнес школою «Nikland», США.

Більш детальну інформацію про програму курсу Ви можете подивитися на сайті бізнес-школи, або зв'язавшись із менеджером по тел.: (044) 461 97 27; (044) 331 44 83 чи за ел. поштою: info@nikland.com.ua

 

Освіта.ua
09.02.2012

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!