Osvita.ua Бізнес-освіта Презентація середньострокових програм управлінського розвитку
Презентація середньострокових програм управлінського розвитку

22 лютого у бізнес школі МІМ-Київ відбудеться презентація середньострокових програм управлінського розвитку PMD: Міні-МВА, Фінанси, Маркетинг та HR

Презентація середньострокових програм управлінського розвитку

У програмі презентації: знайомство із МІМ-Київ, з особливостями програм PMD (структура курсів, викладачі, бізнес-симуляції), діяльністю МІМівської спільноти, а також участь у коротких майстер-класах викладачів, спілкування із випускниками та екскурсія найбільшою українською бізнес-школою.

У ході презентації у Вас буде можливість:

  • ознайомитись із перевагами навчання на одній із оновлених середньострокових програмах розвитку управлінського персоналу PMD – «Маркетинг», «Управління фінансами», «Управління персоналом та організаційний розвиток», «Міні-МВА»;
  • поспілкуватися із викладачами, слухачами та випускниками МІМ-Київ, отримати «з перших рук» детальну інформацію про програми бізнес-школи, почути про те, як бізнес-освіта формує цілісне бачення бізнесу, видозмінює підходи до менеджменту, стимулюючи інноваційне мислення;
  • дізнатися про бізнес-симуляції Management Game, Markstrat Online які МІМ-Київ протягом багатьох років реалізує спільно із Carnegie Mellon University (США) і за допомогою яких слухачі бізнес-школи шліфують власні управлінські навички, керуючи віртуальними компаніями у віртуальному бізнес-середовищі, максимально наближеному до реальних умов;
  • побачити та відчути, чим живе впливова бізнес-спільнота із 4000 випускників-управлінців, яка сформувалася навколо МІМу за понад 20 років роботи бізнес-школи, передаючи свій безцінний досвід наступним поколінням менеджерів;
  • взяти участь в екскурсії найбільшою українською бізнес-школою – побачити МІМ-Київ зсередини.

PMD (Programs for Management Development) –  середньострокові сертифікаційні програми розвитку управлінського персоналу.

  • PMD «міні-МВА» – у короткі строки формує цілісне бачення бізнесу у взаємозв’язку маркетингових, фінансових, операційних та стратегічних рішень; допомагає виробити необхідні управлінські навички для реалізації стратегії компанії в умовах невизначеності; для менеджерів середнього рівня управління та керівників малого бізнесу.
  • PMD «Управління фінансами» – надає можливість побачити фінансові інструменти як засіб реалізації стратегії бізнесу; для всіх, хто планує будувати професійну кар’єру у сфері управління фінансами.
  • PMD «Маркетинг» – дає системне розуміння бізнесу у контексті маркетингових інструментів; для маркетинг-директорів та маркетологів, які не просто прагнуть поглибити й систематизувати свої спеціалізовані знання, але й планують розвиватися як керівники, а також для усіх менеджерів, відповідальних за формування та реалізацію маркетингової стратегії компанії.
  • PMD «Управління персоналом та організаційний розвиток» – спрямована не тільки на вдосконалення навичок з управління персоналом, але й на розвиток компетенцій, необхідних для побудови у компанії ефективної організаційної структури за допомогою HR-інструментів; для спеціалістів з HR та директорів з розвитку.

Бізнес-освіта – це інвестиція у самого себе, тож запрошуємо Вас до МІМ-Київ, якщо Ви прагнете побачити перспективи для інтенсивного розвитку своєї кар’єри, підвищити особисту управлінську ефективність, набути нових знань та навичок у бізнес-адмініструванні, систематизувати власний досвід і запозичити нові підходи, ідеї та рішення у Ваших колег.

Презентація відбудеться 22 лютого, з 19:00 до 21:00, у приміщенні Бізнес-школи МІМ-Київ за адресою: вул. Шулявська, 10/12 Д (ст.м. «Політехнічний інститут»).

Участь у презентації – безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова.

Детальніша інформація – за тел. (044) 585-02-85 або e-mail welcome@mim.kiev.ua.

Освіта.ua
23.01.2012

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!