Osvita.ua Освіта за кордоном Візова підтримка Студентська віза в Польщу
Студентська віза в Польщу
На правах реклами

Швидке та гарантоване оформлення шенгенської візи від візового центру "Євростаді Консалтинг"

Студентська віза в Польщу

Якщо ви бажаєте навчатись або безперешкодно подорожувати Європою або ж обмежитись відвідуванням однієї з країн Шенгенської зони, таку можливість вам гарантовано забезпечить шенгенська віза. Свою професійну та оперативну допомогу в оформленні шенгенських віз пропонує візовий центр "Євростаді Консалтинг".

Клієнти "Евростаді Консалтинг" можуть оформити одноразову візу, студентську візу, мільтивізу шенген або ж національну візу країн Європейського Союзу. При цьому всі труднощі, можливі на кожному з етапів оформлення, візовий центр повністю бере на себе, в деяких випадках навіть не буде потрібною ваша присутність.

"Євростаді Консалтинг" відрізняє високий професіоналізм і більш ніж трирічний досвід роботи, за час якого жоден клієнт не отримав відмову в шенгенській візі. Прагнучи оптимізувати якість своїх послуг, візовий центр пропонує гнучку систему оформлення, проводить різні акції і надає постійні знижки.

У даний період часу ви можете скористатися вигідною акційною пропозицією у вигляді 50%-ної знижки на оформлення шенгенської візи у Польщу (як одноразової від 7 до 30 днів, так і мультивізи від 45/90 днів до 90 + 90/360 днів, а також візи категорії "D" національної - робочої та воєводської).

Також, діють вигідні пропозиції з оформлення шенгенської візи і в такі країні, як Греція, Італія, Іспанія, Німеччина, Голландія, Австрія, Португалія та інші. Також ви можете без особистої присутності оформити шенгенську мультивізу в Чехію, Словаччину та Угорщину строком від півроку до одного року.

Візовий центр "Євростаді Консалтинг" проводить оформлення документів і в інші візові країни, що не відносяться до Шенгенської зони, такі як США, Канада, Велика Британія і Китай.

Більш детальну інформацію ви можете отримати, зателефонувавши за телефоном візового центру "Євростаді Консалтинг": (097) 109-33-35

Адреса візового центру: м Київ, вул. Мишуги, 2, офіс 322.

Освіта.ua
21.09.2015

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!