Знижка 50% на навчання в школі у США

24 листопада відбудеться зустріч з директором приймальної комісії CATS Academy Boston

Знижка 50% на навчання в школі у США

24 листопада з 15:20 до 18:00 в Grade Education Center у Києві відбудеться зустріч з директором приймальної комісії однієї з найкращих американських приватних шкіл CATS Academy Boston.

Patrick Couture проведе особисті співбесіди та консультації зі школярами та їх батьками, розповість про діяльність CATS Academy і презентує спеціальну пропозицію для українських студентів - навчання за ціною, що є у 2 рази нижчою від вартості навчання для студентів з інших країн.

Знижка на навчання у вищій школі CATS Academy в Бостоні для українських студентів становить 50%!

Зустріч з директором приймальної комісії CATS Academy Boston буде корисна учням старших класів, які планують продовжити освіту в США і вступити до американського університету, а також їхнім батькам, які хочуть забезпечити своїм дітям престижну американську освіту за доступною ціною.

Розклад заходу

  • 15: 20-16: 00 - індивідуальні консультації та співбесіди;
  • 16: 00-16: 40 - презентація школи;
  • 16: 40-18: 00 - індивідуальні консультації та співбесіди.

Для того, щоб взяти участь у зустрічі, необхідно зареєструватися або звернутися до консультантів Grade Education Center за телефоном: (044) 239 71 54.

зареєструватися онлайн

CATS Academy Boston - це перша американська філія міжнародної мережі CATS College, що вже понад 60 років спеціалізується на шкільній освіті та підготовці до вступу в найкращі університети США і Великої Британії.

Торік абсолютно всі випускники CATS Academy вступили до американських університетів, при цьому 78% з них отримали стипендії. 93% випускників школи отримали запрошення від двох і більше університетів.

Освіта.ua
20.11.2015

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!