Британія вводить єдине онлайн тестування Ukiset

Новий онлайн тест Ukiset уніфікує вимоги для абітурієнтів, які вступають в школи

Британія вводить єдине онлайн тестування Ukiset

Британська освіта залишається однією з найбільш популярних у світі. У зв'язку з постійно зростаючим потоком студентів, англійські школи почнуть використовувати єдине онлайн тестування для відбору кандидатів. Про це повідомляє ресурс euromag.ru.

Для вступу в англійські школи, починаючи з вересня 2015 року багатьом іноземним школярам доведеться здавати новий онлайн тест Ukiset.

Реєстрація на тест вже відкрита, і тестування можна буде пройти з серпня 2014 року.

Онлайн тест Ukiset розроблений для виявлення потенціалу і здібностей студентів і розрахований на кандидатів у віці від 9 до 17 років. Ukiset проходить англійською мовою і тестує словесно-логічне та просторове мислення і математичні здібності (Non-Verbal Reasoning, Spatial Ability, Verbal Reasoning, Quantitative Ability).

На даний момент вже близько 100 британських шкіл приймають результати Ukiset, включаючи Charterhouse, Eton, Epsom, Marlborough, Oundle, Stowe, Uppingham, Woldingham та інші відомі школи.

Кандидати можуть вказати три школи при реєстрації на Ukiset і результати тесту, які будуть готові вже наступного дня, будуть автоматично відправлені в ці школи. Окремий звіт буде наданий батькам з поясненням результатів тестів.

Задача Ukiset - спростити процедуру вступу для всіх сторін - батьків, шкіл та освітніх агентів.

Для батьків і агентів Ukiset дозволить отримати об'єктивну картину рівня знань дитини і суттєво скоротить час і витрати на реєстрацію і тестування в школах, які спочатку не підходять йому за рівнем знань.

Для прийомних комісій шкіл Ukiset заощадить час на розгляді кандидатів, які спочатку не мають шансів на вступ.

Сама ідея централізованого тестування з отриманням результатів наступного дня та розсилкою їх по школам є новою для англійської середньої освіти й істотно підвищить стандарти відбору студентів.

euromag.ru
11.08.2014