Osvita.ua Освіта за кордоном Середня освіта Середня освіта в Чехії після 9–11-го класу
Середня освіта в Чехії після 9–11-го класу
На правах реклами

«Слов'янська гімназія» в Празі запрошує українських випускників 9, 10 і 11-х класів

Середня освіта в Чехії після 9–11-го класу

Збираєтесь учитися, здобути вищу освіту, жити та працювати в Чехії? Тоді вам не обійтися без чеської «Слов'янської гімназії», за допомогою якої можна отримати європейську середню освіту, вивчити чеську мову та вступити в будь-який державний чеський ВНЗ на безкоштовне навчання!

Тільки у 2014 році надається унікальна можливість для всіх бажаючих українських школярів після закінчення 9, 10 або 11-го класу. Чеська «Слов'янська гімназія», спільно з компанією «Євростаді» розробила доступну програму отримання середнього європейської освіти у столиці Чехії.

  • Програма навчання орієнтована на тих, хто закінчив 9,10 або 11-й клас, бажає поїхати за кордон, завершити отримання середньої освіти та вступити у ВНЗ Чехії.
  • Навчальний рік починається з 1-го вересня.
  • Заняття проходять з 8:00 щодня, крім суботи та неділі.
  • Вартість навчання на рік складає 35000 чеських крон (1300 євро). Для українських студентів можлива оплата у три етапи.

Чеська «Слов'янська гімназія» заснована у 2006 році й була включена у шкільну мережу зі спеціалізацією з іноземних мов. Гімназія була створена як некомерційна організація, яка використовує всі отримані кошти для фінансування навчання своїх студентів.

Навчання в гімназії. Гімназія готує учнів із різних країн, і в цьому її винятковість. Навчання здійснюється відповідно до навчального плану на базі загальної освітньої програми. Будівля гімназії розташована в центрі Праги. Реалізація навчальних програм спирається на співпрацю з вищими навчальними закладами Чехії (гімназія є базовою школою Карлова університету, партнерської школою університету Градец-Кралове та інших навчальних закладів).

Оскільки випускники гімназії володіють кількома іноземними мовами, вивчають такі дисципліни як дипломатія та міжнародні відносини, право й економіка, то в їх подальшому працевлаштуванні та співпраці з ними зацікавлені великі міжнародні підприємства й організації. У рамках цієї співпраці також організуються стажування та практика.

Навчальний план
також уключає в себе викладання права, дипломатії та міжнародних відносин, економіки та політології. Студенти беруть активну участь у заходах, організованих на міському, національному та міжнародному рівнях. Гімназія також пропонує широкий спектр позашкільних спортивних і культурних заходів.

Проживання.
За бажанням студенти можуть вибирати місце проживання самостійно. Тим, у кого немає такої можливості, гімназія надає можливість проживати в пансіонаті чи гуртожитку. Усі варіанти розселення передбачають двох- або трьохмістне проживання в кімнаті (пансіон або готель). У вартість проживання входять комунальні послуги та Інтернет.

Отримати повну консультацію та подати заявку на навчання ви можете на сайті компанії «EUROSTUDY» або за телефонами: (044) 578-16-00, (063) 578-16-00.

Додаткова можливість: безкоштовне навчання після 9–10-го класу в технікумах Польщі!

Освіта.ua
15.04.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!