Osvita.ua Освіта за кордоном Середня освіта 7 стипендій для школярів від британської Westbourne School
7 стипендій для школярів від британської Westbourne School
На правах реклами

Стипендії на навчання в британській школі, - дізнайтеся подробиці 16-17 квітня в Києві

7 стипендій для школярів від британської Westbourne School

Сьогодні весь демократичний світ прагне підтримати Україну і намагається допомогти їй будь-якими доступними способами. Школа-пансіон Westbourne запускає безпрецедентну акцію для підтримки українців, які хочуть дати своїм дітям якісну британську освіту.

Ексклюзивно для клієнтів компанії «Бізнес-Лінк» школа пропонує 7 стипендій. Тільки 16 і 17 квітня 2014 року в київському офісі компанії «Бізнес -Лінк» відбудеться презентація цієї стипендіальної програми та конкурсний відбір школярів на отримання стипендій.

Учням, які почнуть навчання у вересні 2014 року, школа пропонує 7 стипендій у формі знижок на навчання у розмірі 20%, 40% і навіть 100%.

Повна, «Платинова стипендія», буде надана для одного учня з унікальними академічними даними, незалежно від віку чи програми.

Кількість місць на семінарі обмежена - не більше 15 сімей. Телефон для консультацій (044) 494-20-80.

Більш детальна інформація та програма семінару>>>

Реєстрація учасників семінару>>>

Крім надання стипендій, компанія «Бізнес-Лінк» та Школа-пансіон Westbourne зафіксують вартість навчання в гривнях за курсом 14,80 грн за один фунт. Вартість навчання буде зафіксована на весь період навчання для українських школярів, які почнуть своє навчання в Westbourne у вересні 2014 року.

Освіта.ua
08.04.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!