Osvita.ua Освіта за кордоном Середня освіта Середня освіта США: шлях до американського вишу
Середня освіта США: шлях до американського вишу
PR

IQ Consultancy запрошує батьків і дітей для знайомства з середніми школами Сполучених Штатів Америки

Середня освіта США: шлях до американського вишу

15 лютого у рамках освітньої виставки "Приватні школи Великої Британії, США і Канади" відбудеться презентація відомих північноамериканських приватних шкіл, в ході якої відвідувачі матимуть можливість отримати вичерпну інформацію про отримання середньої освіти у США та переваги американських шкіл як шляху до вступу до вищих навчальних закладів.

Як відомо, Америка – це країна можливостей. Ваш успіх в США залежить від Вас і вартує Ваших зусиль. З кожним роком все більше українських батьків замислюються про освіту своїх дітей в американських приватних школах як про інвестиції в їх майбутню кар'єру. Що заставляє їх так думати?

У кожному штаті США налічується не менше 50 елітних приватних шкіл. Їх основна мета – різносторонній розвиток учнів і підготовка до вступу до престижних американських університетів, наприклад, університетів Ліги Плюща – Стенфорду, Гарварду, Йелю та інших.

Приватні школи Америки відкривають перед студентами унікальні можливості для навчання. Це в першу чергу наукові центри і лабораторії, що знаходяться на території шкіл, спортивні майданчики, фото- і кіностудії, навчальні театри і волонтерські проекти. Кожному навчальному закладу є що запропонувати енергійному і цілеспрямованому українському студентові.

Ross School

Старші класи Ross School розташовуються на кампусі у містечку East Hampton приблизно в двох годинах від Нью-Йорку. Гордістю школи є її академія тенісу Ross School Tennis Academy (RSTA), що пропонує студентам насичену програму з можливістю участі в національних та міжнародних змаганнях. Академія має 6 кортів «Har-tru», які в зимовий час накриваються куполом, що дозволяє користуватися ними цілий рік.

На території кампусу є наукові лабораторії, студії мистецтв, кіноцентр Duomo. Окремий павільйон побудований для занять гуманітарними науками і медіа. В ньому знаходяться студії звукозапису, монтажні та відеостудії, а також студії для занять керамікою і скульптурою. Усе необхідне є й на кампусі тих, хто займається фотографією: цифрова студія і фотолабораторія.

На базі Ross School також проводяться різноманітні літні програми. Студенти можуть залишитися на кампусі для додаткових занять або приєднатися до груп, які займаються океанологією, дизайном і винаходами або підготуватися до міжнародних  іспитів.

Ross School зараховує іноземних студентів віком від 10 років.

Fairmont Private School

Це одна з найбільших і старих світських шкіл в окрузі Оріндж в штаті Каліфорнія. Вона включає 6 кампусів, в основному на території міста Анахайм, в 20 хвилинах від Тихоокеанського узбережжя і півгодини від Лос-Анжелесу.

Школу відрізняє дуже серйозна освітня програма: 22 предмети підвищеної складності (AP), Honours Courses, програма IB, 6 предметів університетського рівня, що вивчаються на базі декількох університетів.

Для іноземних студентів з недостатнім рівнем англійської мови передбачені спеціальні програми, що дозволяють займатися мовою і підготовкою з предметів. Це дозволяє одночасно «підтягнути» мовний рівень і підготуватися до повноцінного навчання поряд з американськими однокласниками.

На базі Fairmont Private School проводяться літні мовні програми. Існує декілька типів програм – англійська + підготовка до коледжу, англійська + серфінг, англійська + голлівуд, англійська + американська культура – що підійдуть як для тих студентів, хто хоче весело провести літо в Каліфорнії, так і для тих, хто налаштований на серйозне навчання.

Fairmont Private School зараховує іноземних студентів віком від 10 років.

Хорошим прикладом різноманітності приватних шкіл стануть навчальні заклади, що входять в об'єднання Meritas Family of School. Іноземні студенти можуть обрати будь-яке розташування школи: кампус Leman Manhattan Preparatory School знаходиться в Нью-Йорку в самому серці міста, а Lake Mary Preparatory School – у Флоріді на лоні природи і поблизу відомих парків-атракціонів.

У об'єднання Meritas входять:

  • Lake Mary Preparatory School;
  • Leman Manhattan Preparatory School;
  • North Broward Prep School;
  • Rancho Solano Preparatory School;
  • The Village School;
  • Windermere Preparatory School.

Школи об'єднує високий стандарт викладання, увага до особистості студента і хороша технічна оснащеність кампусів. Проте в кожної школи є індивідуальні особливості.

Приємна новина для громадян України: на 2014/15 навчальний рік школи Leman Manhattan Preparatory School і North Broward Preparatory School пропонують українським студентам стипендії - 3600 доларів США і 2515 доларів США відповідно. Стипендія виплачується однократно. Подробиці Ви можете дізнатись у співробітників компанії IQ Consultancy, що є представником цих шкіл в Україні.

Lake Mary Preparatory School

Школа розташована в Орландо, штат Флоріда. Унікальною пропозицією школи є елітна Академія гольфу Майка Бендера (Mike Bender Elite Golf Academy), що входить до Топ-25 кращих шкіл для гольфу в США. Студенти тренуються під керівництвом 2-х національних чемпіонів з застосуванням методики, розробленої спеціально для академії і призначеною для виховання професійних гольфістів світового рівня.

Leman Manhattan Preparatory School

Школа Leman Manhattan Preparatory School знаходиться в самому серці фінансового центру Нью-Йорку недалеко від Уолл-Стріт.

Це одна з небагатьох шкіл Нью-Йорку з викладанням програми IB (International Baccalaureat). Студенти живуть в оновленій будівлі, в затишних кімнатах по 2-4 людини, де є своя кухня, ванна кімната, місце для зберігання речей, безпровідний інтернет, високотехнологічна система охорони. Кампус школи знаходиться в жвавому районі, так що студентам завжди знайдеться заняття по вихідних або після уроків. Відвідини музеїв, театрів, кіно і найближчих парків – можливостей проведення дозвілля в Нью-Йорку безліч.

North Broward Prep School

Школа знаходиться у Форті Лодердейл, неподалік від Майамі на півдні Флоріди. North Broward Prep School пропонує студентам диференційований підхід як усередині класу, так і в рамках кожного шкільного предмета. Насичена і серйозна освітня програма включає предмети різних рівнів складності («на відмінно», «підвищена складність», IB (International Baccalaureat).

Школа фокусується на розвитку навиків, необхідних в XXI столітті: критичне мислення, ефективне вирішення проблем, групова робота.

Rancho Solano Preparatory School

Кампус Rancho Solano Preparatory School знаходиться у місті Скотсдейл  (Scottsdale), штат Арізона, неподалік від Фенікса. Місто характеризується унікальним поєднанням традицій дикого Заходу і сучасним витонченим урбаністичним шиком. Це єдина в районі Фенікса школа з викладанням програми IB (International Baccalaureate).

Випускники школи вступають до провідних університетів та коледжів США з видатними результатами іспитів SAT. Академічна програма школи супроводжується заняттями театральним, образотворчим, музичним мистецтвом, комп'ютерними науками тощо. У школі є кінноспортивний і гольф-клуби, клуб підприємців.

The Village School

The Village School знаходиться у Х'юстоні, штат Техас, де розташовані штаб-квартири світових нафтогазових корпорацій. Це єдина школа в області Х'юстону з навчанням за програмою IB (International Baccalaureate).

Студенти школи проживають в нових елітних резиденціях. Вільний час студенти присвячують заняттям в клубах і проектах, таких, як книжковий клуб, клуб дебатів, студентська рада, клуб любителів мистецтв, шкільний альманах або джазовий оркестр.

Windermere Preparatory School

Windermere Preparatory School є однією з кращих шкіл з викладанням програми IB (International Baccalaureate) в Центральній Флоріді. Це сучасна школа, заснована у 2000 році, займає 48 акрів на південному заході Орландо, в серці найпопулярнішого туристичного регіону. Недалеко від школи знаходяться відомі Disney World, Universal Studios, Sea World, Kennedy Space Center та інші. Також поблизу школи розкинулися найкращі в США поля для гольфу.

Школа розробила унікальну програму інтеграції театру у навчання за предметами. Небагато шкіл можуть запропонувати такі цікаві предмети, як телевізійна журналістика.

На території школи знаходяться фітнес-центр, спортзал, дві бібліотеки, 2 комп'ютерних лабораторії, багаточисельні студії з мистецтва, зал для занять на фортепіано, басейн, майданчики для баскетболу, софтболу, бейсболу, тенісні корти.

З цими та іншими школами Ви зможете особисто познайомитися на виставці "Приватні школи Великої Британії, США і Канади", що відбудеться 15 лютого з 12:00 до 17:00 за адресою «Президент Готель», Київ, вул. Госпітальна, 12.

Подробиці Ви можете дізнатись у організатора виставки - компанії IQ Consultancy за телефоном +380(44) 5216331 або відвідати сайти www.iqconsultancy.com.ua, www.britishschools.ru та www.studyinamerica.ru, де також можна реєструватися на виставку.

Освіта.ua
12.02.2014

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!