Osvita.ua Освіта за кордоном Середня освіта Середня освіта США: шлях до американського вишу
Середня освіта США: шлях до американського вишу
На правах реклами

IQ Consultancy запрошує батьків і дітей для знайомства з середніми школами Сполучених Штатів Америки

Середня освіта США: шлях до американського вишу

15 лютого у рамках освітньої виставки "Приватні школи Великої Британії, США і Канади" відбудеться презентація відомих північноамериканських приватних шкіл, в ході якої відвідувачі матимуть можливість отримати вичерпну інформацію про отримання середньої освіти у США та переваги американських шкіл як шляху до вступу до вищих навчальних закладів.

Як відомо, Америка – це країна можливостей. Ваш успіх в США залежить від Вас і вартує Ваших зусиль. З кожним роком все більше українських батьків замислюються про освіту своїх дітей в американських приватних школах як про інвестиції в їх майбутню кар'єру. Що заставляє їх так думати?

У кожному штаті США налічується не менше 50 елітних приватних шкіл. Їх основна мета – різносторонній розвиток учнів і підготовка до вступу до престижних американських університетів, наприклад, університетів Ліги Плюща – Стенфорду, Гарварду, Йелю та інших.

Приватні школи Америки відкривають перед студентами унікальні можливості для навчання. Це в першу чергу наукові центри і лабораторії, що знаходяться на території шкіл, спортивні майданчики, фото- і кіностудії, навчальні театри і волонтерські проекти. Кожному навчальному закладу є що запропонувати енергійному і цілеспрямованому українському студентові.

Ross School

Старші класи Ross School розташовуються на кампусі у містечку East Hampton приблизно в двох годинах від Нью-Йорку. Гордістю школи є її академія тенісу Ross School Tennis Academy (RSTA), що пропонує студентам насичену програму з можливістю участі в національних та міжнародних змаганнях. Академія має 6 кортів «Har-tru», які в зимовий час накриваються куполом, що дозволяє користуватися ними цілий рік.

На території кампусу є наукові лабораторії, студії мистецтв, кіноцентр Duomo. Окремий павільйон побудований для занять гуманітарними науками і медіа. В ньому знаходяться студії звукозапису, монтажні та відеостудії, а також студії для занять керамікою і скульптурою. Усе необхідне є й на кампусі тих, хто займається фотографією: цифрова студія і фотолабораторія.

На базі Ross School також проводяться різноманітні літні програми. Студенти можуть залишитися на кампусі для додаткових занять або приєднатися до груп, які займаються океанологією, дизайном і винаходами або підготуватися до міжнародних  іспитів.

Ross School зараховує іноземних студентів віком від 10 років.

Fairmont Private School

Це одна з найбільших і старих світських шкіл в окрузі Оріндж в штаті Каліфорнія. Вона включає 6 кампусів, в основному на території міста Анахайм, в 20 хвилинах від Тихоокеанського узбережжя і півгодини від Лос-Анжелесу.

Школу відрізняє дуже серйозна освітня програма: 22 предмети підвищеної складності (AP), Honours Courses, програма IB, 6 предметів університетського рівня, що вивчаються на базі декількох університетів.

Для іноземних студентів з недостатнім рівнем англійської мови передбачені спеціальні програми, що дозволяють займатися мовою і підготовкою з предметів. Це дозволяє одночасно «підтягнути» мовний рівень і підготуватися до повноцінного навчання поряд з американськими однокласниками.

На базі Fairmont Private School проводяться літні мовні програми. Існує декілька типів програм – англійська + підготовка до коледжу, англійська + серфінг, англійська + голлівуд, англійська + американська культура – що підійдуть як для тих студентів, хто хоче весело провести літо в Каліфорнії, так і для тих, хто налаштований на серйозне навчання.

Fairmont Private School зараховує іноземних студентів віком від 10 років.

Хорошим прикладом різноманітності приватних шкіл стануть навчальні заклади, що входять в об'єднання Meritas Family of School. Іноземні студенти можуть обрати будь-яке розташування школи: кампус Leman Manhattan Preparatory School знаходиться в Нью-Йорку в самому серці міста, а Lake Mary Preparatory School – у Флоріді на лоні природи і поблизу відомих парків-атракціонів.

У об'єднання Meritas входять:

  • Lake Mary Preparatory School;
  • Leman Manhattan Preparatory School;
  • North Broward Prep School;
  • Rancho Solano Preparatory School;
  • The Village School;
  • Windermere Preparatory School.

Школи об'єднує високий стандарт викладання, увага до особистості студента і хороша технічна оснащеність кампусів. Проте в кожної школи є індивідуальні особливості.

Приємна новина для громадян України: на 2014/15 навчальний рік школи Leman Manhattan Preparatory School і North Broward Preparatory School пропонують українським студентам стипендії - 3600 доларів США і 2515 доларів США відповідно. Стипендія виплачується однократно. Подробиці Ви можете дізнатись у співробітників компанії IQ Consultancy, що є представником цих шкіл в Україні.

Lake Mary Preparatory School

Школа розташована в Орландо, штат Флоріда. Унікальною пропозицією школи є елітна Академія гольфу Майка Бендера (Mike Bender Elite Golf Academy), що входить до Топ-25 кращих шкіл для гольфу в США. Студенти тренуються під керівництвом 2-х національних чемпіонів з застосуванням методики, розробленої спеціально для академії і призначеною для виховання професійних гольфістів світового рівня.

Leman Manhattan Preparatory School

Школа Leman Manhattan Preparatory School знаходиться в самому серці фінансового центру Нью-Йорку недалеко від Уолл-Стріт.

Це одна з небагатьох шкіл Нью-Йорку з викладанням програми IB (International Baccalaureat). Студенти живуть в оновленій будівлі, в затишних кімнатах по 2-4 людини, де є своя кухня, ванна кімната, місце для зберігання речей, безпровідний інтернет, високотехнологічна система охорони. Кампус школи знаходиться в жвавому районі, так що студентам завжди знайдеться заняття по вихідних або після уроків. Відвідини музеїв, театрів, кіно і найближчих парків – можливостей проведення дозвілля в Нью-Йорку безліч.

North Broward Prep School

Школа знаходиться у Форті Лодердейл, неподалік від Майамі на півдні Флоріди. North Broward Prep School пропонує студентам диференційований підхід як усередині класу, так і в рамках кожного шкільного предмета. Насичена і серйозна освітня програма включає предмети різних рівнів складності («на відмінно», «підвищена складність», IB (International Baccalaureat).

Школа фокусується на розвитку навиків, необхідних в XXI столітті: критичне мислення, ефективне вирішення проблем, групова робота.

Rancho Solano Preparatory School

Кампус Rancho Solano Preparatory School знаходиться у місті Скотсдейл  (Scottsdale), штат Арізона, неподалік від Фенікса. Місто характеризується унікальним поєднанням традицій дикого Заходу і сучасним витонченим урбаністичним шиком. Це єдина в районі Фенікса школа з викладанням програми IB (International Baccalaureate).

Випускники школи вступають до провідних університетів та коледжів США з видатними результатами іспитів SAT. Академічна програма школи супроводжується заняттями театральним, образотворчим, музичним мистецтвом, комп'ютерними науками тощо. У школі є кінноспортивний і гольф-клуби, клуб підприємців.

The Village School

The Village School знаходиться у Х'юстоні, штат Техас, де розташовані штаб-квартири світових нафтогазових корпорацій. Це єдина школа в області Х'юстону з навчанням за програмою IB (International Baccalaureate).

Студенти школи проживають в нових елітних резиденціях. Вільний час студенти присвячують заняттям в клубах і проектах, таких, як книжковий клуб, клуб дебатів, студентська рада, клуб любителів мистецтв, шкільний альманах або джазовий оркестр.

Windermere Preparatory School

Windermere Preparatory School є однією з кращих шкіл з викладанням програми IB (International Baccalaureate) в Центральній Флоріді. Це сучасна школа, заснована у 2000 році, займає 48 акрів на південному заході Орландо, в серці найпопулярнішого туристичного регіону. Недалеко від школи знаходяться відомі Disney World, Universal Studios, Sea World, Kennedy Space Center та інші. Також поблизу школи розкинулися найкращі в США поля для гольфу.

Школа розробила унікальну програму інтеграції театру у навчання за предметами. Небагато шкіл можуть запропонувати такі цікаві предмети, як телевізійна журналістика.

На території школи знаходяться фітнес-центр, спортзал, дві бібліотеки, 2 комп'ютерних лабораторії, багаточисельні студії з мистецтва, зал для занять на фортепіано, басейн, майданчики для баскетболу, софтболу, бейсболу, тенісні корти.

З цими та іншими школами Ви зможете особисто познайомитися на виставці "Приватні школи Великої Британії, США і Канади", що відбудеться 15 лютого з 12:00 до 17:00 за адресою «Президент Готель», Київ, вул. Госпітальна, 12.

Подробиці Ви можете дізнатись у організатора виставки - компанії IQ Consultancy за телефоном +380(44) 5216331 або відвідати сайти www.iqconsultancy.com.ua, www.britishschools.ru та www.studyinamerica.ru, де також можна реєструватися на виставку.

Освіта.ua
12.02.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!