Яку школу вибрати для навчання дитини в Англії?

Освітня компанія IQ Consultancy запрошує батьків і дітей відвідати спеціалізовану освітню виставку закордонних шкіл

Яку школу вибрати для навчання дитини в Англії?

15 лютого у столичному готелі "Президент Готель" відбудеться спеціалізована освітня виставка, присвячена питанням здобуття освіти у школах Великої Британії, США та Канади, під час якої відвідувачі матимуть можливість дізнатися детальну інформацію про можливості отримання середньої освіти за кордоном, зокрема в Англії.

Як відомо, ключовими особливостями системи британської освіти є традиції виховання особистості та дисципліни. У середній школі та старших класах англійських шкіл усі зусилля зосереджені на підготовці до вступу до університету. Саме цей етап навчання дозволяє розгубленим українським школярам стати самостійними і незалежними молодими людьми, готовими прийняти на себе відповідальність за вибір своєї майбутньої кар'єри.

St.Bees School

Школу-пансіон St. Bees виокремлює її унікальне розташування  - далеко від міського шуму, на узбережжі, в прославленому Краю Озер – чудове місце, щоб зосередитися на навчанні. Вогні великих міст не відволікають від підготовки до іспитів, а природа довкола сприяє продуктивному навчанню. Територія кампусу і навколишній ландшафт ідеально підходять та спонукають до занять різними видами спорту від скелелазіння та плавання на каное до вітрильного спорту й їзди на гірському велосипеді.

Нещодавно в St. Bees була відкрита унікальна академія гольфу, на базі якої вже розроблені індивідуальні і групові навчальні програми для студентів. Діти займатимуться з професійними тренерами, адже в спортивній підготовці це - необхідна умова успіху. Окрім власного поля для гольфу школа має гольф-студію з найсучаснішим устаткуванням.

Ще одна особливість школи – міжнародний центр, в якому іноземні студенти можуть інтенсивно займатися англійською мовою і при необхідності пройти підготовку до вступу в старші класи школи. Для сильних студентів, які від початку мають хорошу успішність та гарно володіють мовою, є можливість пройти програму IGCSE всього за один рік. Ця інтенсивна програма набирає все більшої популярності  в британських школах.

Школа St. Bees - це невеликий навчальний заклад з дружньою атмосферою і величезним потенціалом, який головне правильно використати. Ця школа підійде зосередженим і націленим на навчання студентам. Школа зараховує іноземних студентів віком від 13 років.

Shebbear College

Shebbear College - приватна школа, розташована в Північному Девоні.  Це одна із найстаріших шкіл регіону, в той же час вона порівняно невелика – усього 350 учнів. Тому викладачі знають кожного студента особисто, контролюють за його досягнення і розуміють, в чому йому знадобитися допомога. Тут шанують традиції і при цьому використовують усі новітні досягнення технічного прогресу.

В результаті діяльності викладачів, 81% випускників школи Shebbear College  вступають до університетів. Традиційною для шкіл такого типу є інтенсивна спортивна програма. Студенти відвідують міжнародні змагання, наприклад, на Барбадос, де хлопці грали в нетбол, крикет, футбол і блискавично провели канікули на островах.

Ще один обов'язковий аспект традиційної британської освіти – позакласні заняття. Учні Shebbear College обирають позакласні заняття з широкого спектру програм, що включають ігри, клуби, мистецтво, ремесла, медіа, музику, наукові проекти, прицільну стрільбу з лука або дослідження дикої природи. Студенти постійно беруть участь в масштабних екологічних або міжнародних благодійних проектах. Школа по-справжньому піклується про те, щоб виховати гармонійну і всесторонньо розвинену особистість!

Школа зараховує іноземних студентів віком від 11 років.

З цими та іншими школами Ви зможете особисто познайомитися на виставці "Приватні школи Великої Британії, США та Канади", що відбудеться 15 лютого з 12:00 до 17:00 за адресою "Президент Готель", Київ, вул. Госпітальна, 12.

Подробиці  проведення виставки Ви можете дізнатись у організатора - компанії IQ Consultancy за телефоном  +380(44) 5216331 або відвідати сайт http://iqconsultancy.com.ua, де також можна зареєструватися на виставку.

Освіта.ua
06.02.2014

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!