Osvita.ua Освіта за кордоном Середня освіта Яку школу вибрати для навчання дитини в Англії?
Яку школу вибрати для навчання дитини в Англії?

Освітня компанія IQ Consultancy запрошує батьків і дітей відвідати спеціалізовану освітню виставку закордонних шкіл

Яку школу вибрати для навчання дитини в Англії?

15 лютого у столичному готелі "Президент Готель" відбудеться спеціалізована освітня виставка, присвячена питанням здобуття освіти у школах Великої Британії, США та Канади, під час якої відвідувачі матимуть можливість дізнатися детальну інформацію про можливості отримання середньої освіти за кордоном, зокрема в Англії.

Як відомо, ключовими особливостями системи британської освіти є традиції виховання особистості та дисципліни. У середній школі та старших класах англійських шкіл усі зусилля зосереджені на підготовці до вступу до університету. Саме цей етап навчання дозволяє розгубленим українським школярам стати самостійними і незалежними молодими людьми, готовими прийняти на себе відповідальність за вибір своєї майбутньої кар'єри.

St.Bees School

Школу-пансіон St. Bees виокремлює її унікальне розташування  - далеко від міського шуму, на узбережжі, в прославленому Краю Озер – чудове місце, щоб зосередитися на навчанні. Вогні великих міст не відволікають від підготовки до іспитів, а природа довкола сприяє продуктивному навчанню. Територія кампусу і навколишній ландшафт ідеально підходять та спонукають до занять різними видами спорту від скелелазіння та плавання на каное до вітрильного спорту й їзди на гірському велосипеді.

Нещодавно в St. Bees була відкрита унікальна академія гольфу, на базі якої вже розроблені індивідуальні і групові навчальні програми для студентів. Діти займатимуться з професійними тренерами, адже в спортивній підготовці це - необхідна умова успіху. Окрім власного поля для гольфу школа має гольф-студію з найсучаснішим устаткуванням.

Ще одна особливість школи – міжнародний центр, в якому іноземні студенти можуть інтенсивно займатися англійською мовою і при необхідності пройти підготовку до вступу в старші класи школи. Для сильних студентів, які від початку мають хорошу успішність та гарно володіють мовою, є можливість пройти програму IGCSE всього за один рік. Ця інтенсивна програма набирає все більшої популярності  в британських школах.

Школа St. Bees - це невеликий навчальний заклад з дружньою атмосферою і величезним потенціалом, який головне правильно використати. Ця школа підійде зосередженим і націленим на навчання студентам. Школа зараховує іноземних студентів віком від 13 років.

Shebbear College

Shebbear College - приватна школа, розташована в Північному Девоні.  Це одна із найстаріших шкіл регіону, в той же час вона порівняно невелика – усього 350 учнів. Тому викладачі знають кожного студента особисто, контролюють за його досягнення і розуміють, в чому йому знадобитися допомога. Тут шанують традиції і при цьому використовують усі новітні досягнення технічного прогресу.

В результаті діяльності викладачів, 81% випускників школи Shebbear College  вступають до університетів. Традиційною для шкіл такого типу є інтенсивна спортивна програма. Студенти відвідують міжнародні змагання, наприклад, на Барбадос, де хлопці грали в нетбол, крикет, футбол і блискавично провели канікули на островах.

Ще один обов'язковий аспект традиційної британської освіти – позакласні заняття. Учні Shebbear College обирають позакласні заняття з широкого спектру програм, що включають ігри, клуби, мистецтво, ремесла, медіа, музику, наукові проекти, прицільну стрільбу з лука або дослідження дикої природи. Студенти постійно беруть участь в масштабних екологічних або міжнародних благодійних проектах. Школа по-справжньому піклується про те, щоб виховати гармонійну і всесторонньо розвинену особистість!

Школа зараховує іноземних студентів віком від 11 років.

З цими та іншими школами Ви зможете особисто познайомитися на виставці "Приватні школи Великої Британії, США та Канади", що відбудеться 15 лютого з 12:00 до 17:00 за адресою "Президент Готель", Київ, вул. Госпітальна, 12.

Подробиці  проведення виставки Ви можете дізнатись у організатора - компанії IQ Consultancy за телефоном  +380(44) 5216331 або відвідати сайт http://iqconsultancy.com.ua, де також можна зареєструватися на виставку.

Освіта.ua
06.02.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!