Як обрати школу для дитини в Канаді?
PR

IQ Consultancy запрошує дізнатися про середні школи Канади на спеціалізованій виставці приватних шкіл

Як обрати школу для дитини в Канаді?

Під час проведення виставки "Приватні школи Великої Британії, США і Канади" відвідувачі зможуть отримати вичерпну інформацію про навчання та можливості здобуття освіти в Канаді.

Канада посідає одне з провідних місць у світі за обсягами інвестицій в освіту та наукові дослідження. Країна славиться активною інтеграцією новітніх технологій в освітній процес. До того ж місцеві приватні школи набули чималої популярності завдяки якості викладання, про що свідчить один з найвищих в світі показників освіченості населення.

Lakefield College School

Lakefield College School - провідна школа-пансіон провінції Онтаріо. Серйозна навчальна програма дозволяє підготувати студентів до успішного вступу до університету. Чотири студенти школи за останніх 10 років отримали міжнародну стипендію для навчання в Оксфордському університеті. Серед випускників школи герцог Йоркський, кронпринц Іспанії, мер Торонто, письменники, рок-музикант Sebastian Bach (Skid Row).

Хокей – найпопулярніший вид спорту в Канаді, і в школі Lakefield College School передбачено все, щоб «кувати» майбутніх зірок хокею. Є навіть власна відкрита льодова арена з штучним льодом. Учні мають можливість займатися й іншими зимовими та водними видами спорту (є човнова станція на 14 човнів), кінним спортом тощо.

Розташування школи дозволяє насолодитися унікальною канадською природою. Кампус Lakefield College School знаходиться в 1,5 годинах від Торонто, у невеличкому містечку Lakefield на березі озера в оточенні лісу.

Школа приймає іноземних студентів віком від 12 років.

Stanstead College

Багато хлопців і навіть дівчат Stanstead College також мріють прославитися в хокеї. Хокейна команда школи є членом Молодшої Північноамериканської Хокейної  Ліги. Схоже на те, що для приватної канадської школи є правилом хорошого тону мати свою власну льодову арену. Є вона і в Stanstead College.

Викладачі допомагають своїм вихованцям творчо підходити до навчання, аналізувати інформацію, формувати власну думку – такі особливості західного підходу до навчання. Разом з цим, дітям прищеплюють такі важливі якості як самодисципліна, відповідальність, шанобливе ставлення до інших людей. Більше 95% випускників Stanstead College вступають до кращих університетів Канади, США та інших країн світу.

Джоана Керратерс, директор по зарахуванню Stanstead College, часто спілкується з батьками із різних країн: "Батьки обирають сильні в академічному плані школи, де їх діти можуть вивчати ті предмети, що необхідні для вступу до університетів США і Канади. Окрім того, перевага надається школам, в яких їх діти зможуть продовжувати займатися улюбленими заняттями, мистецтвом чи спортом, або освоїти нові. Також цінується можливість міжкультурного спілкування, пізнання скарбів та традицій людей іншої національності та віросповідання".

Школа зараховує іноземних студентів віком від 12 років.

З діяльністю цих та інших шкіл ви зможете особисто познайомитися на виставці "Приватні школи Великої Британії, США і Канади", що відбудеться 15 лютого з 12:00 до 17:00 за адресою "Президент Готель", м. Київ, вул. Госпітальна, 12.

Подробиці можна дізнатися у організатора виставки - компанії IQ Consultancy за телефоном  +380(44) 5216331 або на сайтах www.britishschools.ru та www.studyinamerica.ru, де також можна зареєструватися для участі у виставці.

Освіта.ua
03.02.2014