Виставка "Приватні школи Великої Британії, США і Канади"

Освітня компанія IQ Consultancy запрошує відвідати виставку приватних шкіл Британії, США і Канади

Виставка "Приватні школи Великої Британії, США і Канади"

Школа в Англії, Америці або Канаді? Що вибираєте Ви? 15 лютого до Києва на виставку "Приватні школи Великої Британії, США і Канади" завітають представники приватних середніх шкіл. Освітня компанія IQ Consultancy запрошує Вас відвідати захід та особисто дізнатися про те, як правильно вибрати приватну школу для своєї дитини.

На виставці Ви також знайдете інформацію про літні мовні програми у Великій Британії, США, Канаді для дітей від 7 років.

Місце та час проведення виставки

Виставка відбудеться 15 лютого з 12:00 до 18:00 за адресою "Президент Готель", Київ, вул. Госпітальна, 12.

Детальну інформацію Ви можете отримати у фахівців IQ Consultancy за телефоном +380(44) 5216331 або відвідавши www.britishschools.ru та www.studyinamerica.ru, де можна зареєструватися для участі у виставці.

Англійський стандарт

Як відомо, британська система освіти розвивалася впродовж багатьох століть і зараз підпорядкована строгим стандартам якості. Британські дипломи визнані у всьому світі. Як і раніше близько 70% наших співвітчизників, що відправляють дітей на здобуття освіти за кордоном, обирають навчання в Англії. На виставці Ви зможете особисто познайомитися з деякими британськими школами і мовними програмами, серед яких:

Lucton School

Школа має 300-річну історію. Невеликі розміри школи забезпечують такі переваги, як маленький розмір класу, родинну атмосферу, постійний нагляд за дітьми і повну безпеку. У школі чудові умови для проживання: сучасні резиденції забезпечують високий рівень комфорту. Кожен учень розміщується в окремій кімнаті. Школа має у своєму розпорядженні закритий басейн з підігрівом, власний кінноспортивний центр зі стайнями.

Учні можуть присвятити свій час самим різноманітним хобі: займатися садівництвом, археологією, ораторським мистецтвом, брати участь в театральних постановках, співати в хорі, грати в оркестрі. У Lucton School діють різноманітні клуби: науковий, шаховий, клуб ораторського мистецтва і клуб інформаційних технологій. Учні покидають стіни школи з гарною академічною підготовкою, прекрасним вихованням та готові до викликів дорослого життя. Школа приймає іноземних студентів з 7 років.

Oswestry School

Школа заснована 600 років тому. У Oswestry School добре знають, як зробити навчання дійсно захоплюючим та насиченим. Заняття музикою, драмою, мистецтвом проводяться на високому рівні. Серед спортивних занять - парусний спорт, гребля, верхова їзда, лижний спорт. Старші студенти можуть взяти участь в щорічних гірськолижних поїздках та екскурсіях, наприклад, до італійських Альп, Перу, Корсіки, Гімалаїв, Марокко. Іноземні студенти приймаються з 9 років.

Living Learning English

Living Learning English – це абсолютно унікальна програма вивчення мови в сім'ї викладача. Ось вона – практика 24 години на добу! Це чудова можливість для Вашої дитини поліпшити свій рівень англійської мови і познайомитися з культурою та традиціями родин британської інтелігенції. Особливість програми – ефективність та індивідуальний підхід. Це заняття з викладачем один на один або уроки в групі з 2 учнів, а також розважальна програма, прогулянки та екскурсії з урахуванням Ваших запитів та побажань.

Місце навчання можна обрати самостійно: у місті, за містом або біля самого моря! Більшість викладачів живуть недалеко від таких міст як Брістоль та Бат. Також можна вивчати мову в будь-якому іншому місці Великої Британії. Можна самому обрати дати і кількість годин занять. На програму зараховуються школярі та студенти з 10 до 17 років.

Про інші школи, які є учасниками виставки "Приватні школи Великої Британії, США і Канади", а також детальну інформацію про виставку ви можете дізнатись у фахівців IQ Consultancy за телефоном  +380(44) 5216331 або на сайтах www.britishschools.ru  і www.studyinamerica.ru, де можна зареєструватися для участі у виставці.

Освіта.ua
03.02.2014

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!