Osvita.ua Освіта за кордоном Середня освіта Канадські приватні школи: переваги та особливості
Канадські приватні школи: переваги та особливості
PR

Дізнайтеся про переваги навчання та умови зарахування до канадської Bodwell High School

Канадські приватні школи: переваги та особливості

Чи правда, що після приватної школи простіше вступати до престижних університетів? Як відбувається навчання у зарубіжних приватних школах? З якого віку зараховуються іноземні студенти?

Такими питаннями задаються батьки, які обрали для своєї дитини закордонну середню освіту. Вони все ще мають сумніви, однак уже прийняли непросте рішення на користь західного навчання світового рівня, адже основа інтелектуальних здібностей закладається саме у школі. А без живого розуму, різноманітного особистого досвіду і невгамовної допитливості наші діти, на жаль, ніколи не стануть успішними в сучасному динамічному світі.

Для того, щоб усі сумніви розвіялися, а питання не залишилися без відповіді, освітня компанія IQ Consultancy запросила до Києва представника однієї з найпрестижніших приватних шкіл Канади - Bodwell High School.

Борис Ремес, у минулому випускник цієї школи, після якої він успішно вступив до Університету Британської Колумбії (University of British Columbia), проведе презентацію і розповість про особливості та переваги навчання в Канаді. Спеціаліст відповість на запитання, що стосуються різних аспектів здобуття освіти в канадських школах і університетах:

  • Можливості навчання в Канаді для іноземних студентів на прикладі школи Bodwell High School;
  • Як обрати програму навчання для дитини;
  • Відмінності систем освіти в Україні та Канаді;
  • На що варто зробити акцент у разі продовження навчання в Канаді;
  • Тонкощі вступу до топових канадських університетів;
  • Особливості навчання в канадському університеті.

Канадська школа Bodwell High School розташована на узбережжі Тихого океану, у мальовничому куточку Ванкувера, провінція Британська Колумбія. Заснований у 1991 році, цей навчальний заклад контролюється Міністерством освіти провінції і є визнаним лідером серед канадських шкіл-пансіонів.

Сюди приїжджають студенти з більш ніж 35 країн світу. Навчальний заклад характеризується високими стандартами якості та рівнем освіти. Студенти виховуються в атмосфері поваги, відповідальності та уваги один до одного, щоб згодом стати гідними громадянами світу. У школі проводиться велика кількість культурно-розважальних заходів, що включають в себе поїздки до театрів, музеїв, наукових центрів, різні екскурсії до канадських міст.

Дізнайтеся про переваги навчання та умови зарахування до Bodwell High School на презентації! Захід організовує освітня компанія IQ Consultancy, новий офіс якої відтепер функціоную і в Києві. Компанія має 12-ти річний досвід надання освітніх послуг.

На сьогоднішній день співробітниками компанії є більше 100 фахівців, які працюють в офісах Санкт-Петербурга, Москви, Новосибірську, Казані, Уфи та Києва. Усі фахівці компанії мають досвід навчання за кордоном, пройшли стажування в університетах і мовних школах Великої Британії, Швейцарії, Австралії, Ірландії, Італії, Іспанії та США, деякі мають ступені бакалавра та магістра британських і американських університетів. З 100 співробітників компанії 86 мають педагогічну або філологічну освіту.

Чекаємо Вас на презентації і в наших офісах! Вхід на презентацію за попереднім записом.

Запис на презентацію на сайті організатора або по телефону 521-63-31 до 3 жовтня включно.

Час проведення: 4 жовтня в 16-00.

Місце проведення: Hyatt Regency Kyiv, конференц-центр, зал Сідней 3, вул. А. Тарасової, 5.

Освіта.ua
27.09.2013

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!