Приватна школа-пансіон Bodwell High School (Канада)

Школа Bodwell High School пропонує здобути середню освіту в Канаді, пройти програму підготовки до вступу в університет або взяти участь у літньому таборі

Приватна школа-пансіон Bodwell High School (Канада)

Bodwell High School пройшла перевірку, обов’язкову для всіх приватних шкіл та підтвердила свою відповідність встановленим вимогам класифікації і сертифікації провінції Британська Колумбія.

Комісія високо оцінила школу за творче використання громадських ресурсів і засобів, ефективне використання технологій, національну різноманітність, програму академічної підготовки, а також за відданість справі співробітників.

Школа Bodwell High School – це канадська приватна школа-пансіон для хлопців та дівчат, що заснована у 1991 році. Школа знаходиться в мальовничому районі Ванкувера, провінція Британська Колумбія, в 15 хвилинах від ділового центру міста.

Навчальним закладом пропонується програма старшої школи (8 – 12 класи), програма підготовки до вступу в університет та літні табори з вивченням англійської.

Якість навчання у школі підтверджується назвами університетів, в які були зараховані її випускники: Університет Британської Колумбії, Університет Торонто, Університет Макгілл, Університет Йорка, Державний Університет Нью Йорка (США), Університет Корнелл (США), Університет Ворвік (Велика Британія), Університет Мельбурна (Австралія) та багато інших.

Bodwell High School створює всі умови для того, щоб її студенти досягали успіху як академічного, так і особистого.

Школярі дуже цінують невелику кількість учнів у класах, що дає можливість краще пізнати один одного, отримати персональну увагу та піклування з боку вчителів. Це відіграє важливу роль у плавному переході в життя, коли дитина навчається далеко від свого дому та сім’ї.

Також важливими є підтримка і допомога у виконанні домашніх завдань з боку викладачів та працівників школи, як на кампусі, так і при проживанні у приймаючій канадській сім’ї.

Крім цього, в школі діє посилена спортивна та культурна програми, що заохочують школярів до командних змагань, спільних екскурсій, соціальних заходів.

Детальніше про вступ та навчання в Bodwell High School ви можете дізнатись у менеджерів освітнього агентства А-пріорі. Е-mail: usa@a-priori.kiev.ua, телефон: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

Освіта.ua
06.02.2012