Знижки на навчання у школі St. Paul Preparatory School (США)

Міжнародна приватна школа St. Paul Preparatory School пропонує молоді від 14 до 17 років стипендію на отримання середньої освіти в США

Знижки на навчання у школі St. Paul Preparatory School (США)

Школа St. Paul Preparatory School (SPP), заснована у 2003 році, знаходиться в місті Сент Пол, США. Школа акредитована Comission of Accreditation and School Improvement - North Central Association. У школі навчаються близько 200 студентів з 29 країн світу.

Шкільна програма складена відповідно до вимог навчального плану середніх шкіл США для 9-12 класів і пропонує багато математичних, природничих, гуманітарних і інформаційних курсів. Успішне закінчення навчання в школі St. Paul Preparatory School гарантує отримання американського атестату про середню освіту (US High School Diploma).

Підготовка у школі здійснюється за програмою Advanced Placement (AP). Програма Advanced Placement – це міжнародна програма, що була створена більше ніж 50 років тому і визнана в 60 країнах світу. Ця програма дає можливість старшокласникам вивчати предмети, що викладаються в університеті, ще під час навчання у школі. Високі результати екзаменів АР зараховуються як заліки за предмети першого курсу університету.

На програмі Advanced Placement пропонуються курси з таких предметів: історія мистецтв, біологія, хімія, комп’ютерні науки, англійська література, навколишнє середовище, обчислювальна математика, статистика, світова історія, історія США.

Після закінчення St. Paul Preparatory School більшість випускників вступають до університетів США, Канади і Великої Британії: Cornell University, Massachusetts Institute of Technology (MIT), New York University, Pennsylvania State University, University of Southern California тощо.

Щорічно школою надається низка стипендій для студентів за досягнення у навчанні, спорті, мистецтві, соціальній роботі.

Участь у конкурсі на отримання стипендії можуть брати підлітки від 14 до 17 років. Кандидати на отримання стипендії мають продемонструвати високий рівень володіння англійською мовою. Також буде оцінюватися успішність кандидата за останні три роки навчання в українській школі.

Значну роль відіграють досягнення в шкільних олімпіадах, спортивних змаганнях, заняттях мистецтвом, науковій роботі. Окрім цього, під час конкурсного відбору кандидати мають написати твір на задану тему.

Стипендія представляє собою знижку на оплату навчання в розмірі від 5000 до 10000 доларів на рік. Вартість навчання в школі без урахування знижки становить 22 500 доларів на рік.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 1 квітня 2012 року.

За більш детальною інформацією звертайтеся до освітнього агентства А-пріорі за телефонами: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05, або електронною поштою: usa@a-priori.kiev.ua.

Освіта.ua
29.01.2012