Підготовчі програми GCSE та A-level в британській школі-пансіоні

Школа-пансіон Queen Ethelburga's College пропонує програму підготовки до іспиту GCSE для отримання свідоцтва про середню освіту, а також програму підготовки до вступу в університет A-level

Підготовчі програми GCSE та A-level в британській школі-пансіоні

Queen Ethelburga's College вважається найкращою школою-пансіоном на півночі Великої Британії відповідно до рейтингу видання The Times. Видання "Financial Times" назвало Queen Ethelburga's College кращою середньою школою у Великій Британії за результатами іспитів другого рівня складності A-level.

Школа пропонує програми середньої (11-16 років) та старшої школи (16-20 років).

Середня школа готує дітей до здачі екзаменів GCSE (General Certificate of Secondary Education) для отримання загального свідоцтва про середню освіту.

Старша школа передбачає підготовку до вступу в університет з 4 обраних предметів за програмою A-level. A-level – британський диплом про повну середню освіту. Навчання на цій програмі надає вузьконаправлену підготовку до навчання в британському університеті на заздалегідь обраному факультеті.

Більшість випускників школи-пансіону вступають до найкращих британських університетів, таких як: Oxford, Cambridge, University College London, University of St Andrew’s тощо.

Вільний час учні школи можуть присвятити спортивним або творчим заняттям. На території школи розташовані центр театрального мистецтва, басейн, сауна, спортивний зал, тенісні корти, волейбольні майданчики, науковий центр тощо.

Школа приділяє велику увагу позакласним заняттям. Молодь може обрати найулюбленіше заняття серед безлічі запропонованих: їзда верхи або кулінарні курси, заняття музикою, театральне мистецтво, відвідування культурних заходів, образотворче мистецтво, шахи, бадмінтон, хоровий спів, комп'ютерні курси, футбол, вивчення іноземних мов, волейбол, дискусії, аеробіка тощо.

Діти проживають на території школи. Розміщення для юнаків та дівчат роздільне. Майже у всіх кімнатах є туалет і ванна кімната. Наймолодші учні проживають у багатомісних кімнатах, до 4 осіб в кімнаті. Для старших учнів є одномісні та двомісні кімнати.

Вартість навчання на програмі GCSE складає 33 750 фунтів на рік, на програмі A-level – 36 690 фунтів на рік. У вартість навчання включено повний пансіон.

Більш детальну інформацію про Queen Ethelburga's College та програми школи ви можете дізнатися у менеджерів освітньої агенції "А-пріорі" за тел. (044) 221-78-99.

Освіта.ua
19.01.2012