Отримайте середню освіту в школі-пансіоні в Ірландії

Ірландський уряд приділяє значну увагу інтернаціоналізації ірландської освітньої системи, отже, студенти з різних країн мають можливість отримати освіту в Ірландії

Отримайте середню освіту в школі-пансіоні в Ірландії

Освіта в Ірландії для іноземних школярів починається з молодшої школи, до якої вони можуть вступити у віці 12 років. Три роки вони вчаться для отримання Junior Certificate, потім переходять у старшу школу.

Старша школа - з 15 до 18 років (4-й, 5-й і 6-й класи). По закінченню навчання студенти складають випускні іспити Leaving Certificate Examination, результати яких визнаються університетами Великої Британії, іншими країнами Європи, а також Америки, Австралії та Нової Зеландії.

На цьому етапі здобуття освіти в Ірландії студенти складають мінімум 6 іспитів, обов'язковими є іспити з англійської мови та математики, інші предмети - на вибір: мистецтво, історія, географія, іноземні мови, бізнес, економіка та ін.
 
Підлітки з-за кордону, які мають намір здобути середню освіту в Ірландії, можуть обрати навчання в школах-пансіонах.

Навчальний рік в школах Ірландії починається у вересні та закінчується в червні. Класи в ірландських школах невеликі – до 20 учнів, тут дуже важливий індивідуальний підхід до навчання. Кожен студент має свого персонального куратора, до якого може звертатися з організаційними, навчальними та персональними питаннями.

Існує багато шкіл-пансіонів, які обирають іноземні студенти для навчання, зокрема: Bandon Grammar School, Gormanston College, Kilkenny College, King's Hospital, Midleton College, Rathdown School, Rockwell College, Sligo Grammar School тощо. Майже всі ірландські школи знаходяться в безпечній та мальовничій місцевості.

Навчаючись у школах-пансіонах Ірландії, діти проживають на території школи в резиденціях, окремих для дівчат та хлопців, або в приймаючих сім’ях на базі повного пансіону.

Вартість навчання в школах-пансіонах Ірландії складає від 14000 євро на рік (включаючи проживання та харчування).

За більш докладною інформацією щодо навчання в Ірландії звертайтеся до освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

Освіта.ua
15.12.2011