Osvita.ua Освіта за кордоном Середня освіта Отримайте середню освіту в школі-пансіоні в Ірландії
Отримайте середню освіту в школі-пансіоні в Ірландії

Ірландський уряд приділяє значну увагу інтернаціоналізації ірландської освітньої системи, отже, студенти з різних країн мають можливість отримати освіту в Ірландії

Отримайте середню освіту в школі-пансіоні в Ірландії

Освіта в Ірландії для іноземних школярів починається з молодшої школи, до якої вони можуть вступити у віці 12 років. Три роки вони вчаться для отримання Junior Certificate, потім переходять у старшу школу.

Старша школа - з 15 до 18 років (4-й, 5-й і 6-й класи). По закінченню навчання студенти складають випускні іспити Leaving Certificate Examination, результати яких визнаються університетами Великої Британії, іншими країнами Європи, а також Америки, Австралії та Нової Зеландії.

На цьому етапі здобуття освіти в Ірландії студенти складають мінімум 6 іспитів, обов'язковими є іспити з англійської мови та математики, інші предмети - на вибір: мистецтво, історія, географія, іноземні мови, бізнес, економіка та ін.
 
Підлітки з-за кордону, які мають намір здобути середню освіту в Ірландії, можуть обрати навчання в школах-пансіонах.

Навчальний рік в школах Ірландії починається у вересні та закінчується в червні. Класи в ірландських школах невеликі – до 20 учнів, тут дуже важливий індивідуальний підхід до навчання. Кожен студент має свого персонального куратора, до якого може звертатися з організаційними, навчальними та персональними питаннями.

Існує багато шкіл-пансіонів, які обирають іноземні студенти для навчання, зокрема: Bandon Grammar School, Gormanston College, Kilkenny College, King's Hospital, Midleton College, Rathdown School, Rockwell College, Sligo Grammar School тощо. Майже всі ірландські школи знаходяться в безпечній та мальовничій місцевості.

Навчаючись у школах-пансіонах Ірландії, діти проживають на території школи в резиденціях, окремих для дівчат та хлопців, або в приймаючих сім’ях на базі повного пансіону.

Вартість навчання в школах-пансіонах Ірландії складає від 14000 євро на рік (включаючи проживання та харчування).

За більш докладною інформацією щодо навчання в Ірландії звертайтеся до освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

Освіта.ua
15.12.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!