Osvita.ua Освіта за кордоном Середня освіта Освіта в Британії: проживання в сім'ї або школа-пансіон?
Освіта в Британії: проживання в сім'ї або школа-пансіон?

Більшість шкіл розташовують учнів у шкільних пансіонах, деякі пропонують проживання в сім'ї

Освіта в Британії: проживання в сім'ї або школа-пансіон?

Більшість іноземних школярів і їх батьків, зацікавлених у шкільній освіті в Англії вибирають проживання в резиденціях пансіонів, так як це відповідає усталеним уявленням про навчання в традиційній британській школі-пансіоні.

Тим не менш, школа-пансіон - не єдиний тип розміщення, що пропонується іноземним дітям середніми школами Великої Британії. Школа St Margaret's у місті Ексетер незвичайна тим, що не має пансіону і пропонує своїм іноземним студентам проживання тільки в сім'ї. "Ми не отримуємо запитів на проживання в сім'ї, і тому маємо спеціально навчати цьому агентів, я думаю, що це може бути особливістю школи, але необхідно підібрати відповідних дітей - ймовірно, у європейських сім'ях цього не люблять" - каже представник школи St Margaret's Карен Маршалл.

Мехран Нур, з коледжу Abbey College в Малверн Уеллс в Вустерширі, каже, що вони пропонують проживання, як у сім'ї, так і в пансіоні при школі, хоча перший варіант обирає лише невеликий відсоток іноземних студентів. "Зазвичай, таке рішення приймають батьки, яким проживання в сім'ї більше імпонує, ніж проживання в пансіоні при школі, тому що вони думають, що так їх діти поліпшать англійську швидше, ніж у резиденції школи-пансіону".

Проживання в сім'ї, а не в пансіоні з іншими учнями, може привабити тих, хто стурбований безпекою своїх дітей молодшого віку чи, можливо, тих, хто відчуває, що їхні діти виграватимуть від турботи у вужчому колі сім'ї, перебуваючи в перший раз так далеко від дому. Однак більшість шкіл-пансіонів є привабливішими для іноземних батьків тому, що вони мають у своєму розпорядженні велику кількість засобів адаптації дітей-іноземців і можуть вирішити інші емоційні питання, які виникають у іноземних школярів. Переваги проживання в родині перед шкільним пансіоном в основному зводяться до особистих вподобань дітей та їх батьків.

За словами Карен Маршалл, крім можливості пожити в типовій британській сім'ї під час навчання в школі, у дітей, що проживають в сім'ях, є ще одна перевага: «Ми можемо запропонувати короткострокове розміщення, яке зазвичай недоступне в пансіонах. Ми розміщуємо дітей тільки у батьків, що мають своїх дітей, і ми знаємо їх дуже добре, тому й влаштовуємо один одного. У нас не було ситуації, коли такий підхід не спрацьовував, він працює, ми маємо багато пропозицій від батьків".

Загалом, популярність проживання в сім'ї в порівнянні з пансіоном, ймовірно, не буде дуже великою, але робота агентств з навчання за кордоном, може підвищити частку цього сектора ринку.

Автор: Бета Норріс, Study Travel Magazine.

Освіта.ua
29.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!