Osvita.ua Освіта за кордоном Середня освіта Американська освіта у приватній школі Австрії
Американська освіта у приватній школі Австрії

На сьогоднішній день все більшою і більшою популярністю користуються приватні школи в Австрії

Американська освіта у приватній школі Австрії

Міжнародні акредитації шкіл, якість освітніх програм і висококваліфіковані педагоги є гарантом якості, який не поступається багатьом престижним школам Великої Британії та США. А можливість інтенсивно вивчати дві мови - перевага не кожної престижної школи.

Однією з найбільш престижних і популярних шкіл Австрії є American International School в Зальцбурзі.

American International School - міжнародна незалежна школа-пансіон, що спеціалізується на підготовці до навчання в коледжах студентів віком від 12 до 19 років.

Школа має акредитацію Middle States Association of Colleges and Schools, визнана Австрійським Міністерством освіти, а також є членом безлічі всесвітньо відомих освітніх організацій.

Викладачі школи - висококваліфіковані та досвідчені фахівці із США і Канади. Всі програми школи гарантують високу результативність і націлені на розкриття потенціалу кожного студента.

American International School розташована в Австрії, в м. Зальцбург, в декількох хвилинах їзди від міського центру. Територія школи оточена парковою зоною і пропонує багато можливостей для активного дозвілля. Всього в десяти хвилинах їзди від школи знаходиться міжнародний аеропорт.

Академічні програми школи забезпечують можливість отримати академічну середню освіту в 7-12 класах і пройти додатковий курс підготовки до університету (13 клас). Початок навчання у вересні. Тривалість: 1 навчальний рік. Вік: 12 - 19 років.

З мовних курсів представлені літні курси англійської/німецької мов та підготовчий курс англійської мови. Вік студентів: 11 - 19 років.

Вартість академічних програм (з проживанням) - від 25875 євро/навчальний рік, літніх канікулярних програм - від 1600 євро/2 тижні.

За додатковою інформацією про навчання в Австрії ви можете звертатися до менеджерів освітнього агентства Istudy за тел.: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
27.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!