Американська освіта у приватній школі Австрії

На сьогоднішній день все більшою і більшою популярністю користуються приватні школи в Австрії

Американська освіта у приватній школі Австрії

Міжнародні акредитації шкіл, якість освітніх програм і висококваліфіковані педагоги є гарантом якості, який не поступається багатьом престижним школам Великої Британії та США. А можливість інтенсивно вивчати дві мови - перевага не кожної престижної школи.

Однією з найбільш престижних і популярних шкіл Австрії є American International School в Зальцбурзі.

American International School - міжнародна незалежна школа-пансіон, що спеціалізується на підготовці до навчання в коледжах студентів віком від 12 до 19 років.

Школа має акредитацію Middle States Association of Colleges and Schools, визнана Австрійським Міністерством освіти, а також є членом безлічі всесвітньо відомих освітніх організацій.

Викладачі школи - висококваліфіковані та досвідчені фахівці із США і Канади. Всі програми школи гарантують високу результативність і націлені на розкриття потенціалу кожного студента.

American International School розташована в Австрії, в м. Зальцбург, в декількох хвилинах їзди від міського центру. Територія школи оточена парковою зоною і пропонує багато можливостей для активного дозвілля. Всього в десяти хвилинах їзди від школи знаходиться міжнародний аеропорт.

Академічні програми школи забезпечують можливість отримати академічну середню освіту в 7-12 класах і пройти додатковий курс підготовки до університету (13 клас). Початок навчання у вересні. Тривалість: 1 навчальний рік. Вік: 12 - 19 років.

З мовних курсів представлені літні курси англійської/німецької мов та підготовчий курс англійської мови. Вік студентів: 11 - 19 років.

Вартість академічних програм (з проживанням) - від 25875 євро/навчальний рік, літніх канікулярних програм - від 1600 євро/2 тижні.

За додатковою інформацією про навчання в Австрії ви можете звертатися до менеджерів освітнього агентства Istudy за тел.: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
27.05.2011