Osvita.ua Освіта за кордоном Середня освіта Навчання та відпочинок в елітному освітньому закладі Швейцарії
Навчання та відпочинок в елітному освітньому закладі Швейцарії

Елітна міжнародна приватна школа "Institut auf dem Rosenberg" запрошує дітей та підлітків навчатися на академічних програмах

Навчання та відпочинок в елітному освітньому закладі Швейцарії

Школа "Institut auf dem Rosenberg" розташована у Швейцарії, між Боденським озером і Зентісом - найвищою горою регіону Альпштайн, тому тут можна насолоджуватися кожною порою року у всій красі природи, а також круглий рік займатися майже всіма видами спорту.

Найчистіше повітря, помірний клімат і близькість природи створюють гармонію і надихають дітей і молодих людей, надають можливість навчатися без стресових ситуацій.

Все навчання в школі зводиться до вислову: "Кінцева мета виховання - навчити жити".

З дня заснування в 1889 році, "Institut auf dem Rosenberg" виховує студентів у багатомовному та мультикультурному середовищі. Особливу увагу приділяють хорошим манерам: етикету і вмінню вести себе в суспільстві.

У цій елітарній школі вчать майбутніх дипломатів і державних чиновників. Керівництво школи не хизується відомими учнями, проте в школі доволі багато майбутніх принців, герцогів та спадкоємців світового бізнесу.

У школі навчаються і проживають 250 студентів віком від 7 до 20 років з 30 країн світу. Половина учнів приїздить з Німеччини, решта - учні зі Швейцарії, Італії, Франції, Іспанії, Угорщини, Польщі, Росії та України.

Школі належить велика паркова територія, яка утворює разом з будівлями школи, де проживають студенти, гімнастичним залом, спортивними та ігровими майданчиками, тенісними кортами та полями для гольфа справжнє маленьке селище, оточене зеленню Альп.

Учні розподіляються за віком і статтю і проживають в різних будівлях. Так як кожен студент є індивідуальною особистістю, школа дотримується принципу диференційованого розвитку та навчання.

Будівля і корпуси школи знаходяться в елітному кварталі приватних вілл, в дуже спокійному місці, з чудовим видом на місто.

В школі можливе навчання англійською, італійською та німецькою мовами. В залежності від майбутнього університету, до якого вступатимуть студенти, вони обирають одну з 4 програм.

Німецька секція (Deutsches Abitur) забезпечує підготовку до вступу в німецькі університети.

Міжнародна секція (англо-американська, SAT, ACT, AP, TOEFL, GCEs) - підготовку до вступу в американські і британські коледжі та університети.

Швейцарська секція (Swiss Matura) пропонує підготовку до вступу у швейцарські університети.

Італійська секція (Maturita Italiana), у свою чергу, - підготовку студентів до вступу в італійські та швейцарські університети, навчання тут проходить італійською мовою.

Вартість такого навчання - 75 тисяч швейцарських франків на рік.

Крім академічних програм, школа пропонує інтенсивні курси з німецької та англійської мов, а влітку "Institut auf dem Rosenberg" запрошує дітей та підлітків в літній табір Ariana, який знаходиться в основному кампусі школи у Ст. Галлені (для підлітків від 14 до 20 років), в Арозі (від 7 до 17 років) і Ленці (від 12 до 18 років).

За інформацією щодо вступу до школи "Institut auf dem Rosenberg" та запису до літнього табору звертайтеся до менеджерів агенції А-пріорі за тел.: (044) 221-78-99.

Освіта.ua
25.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!